Problem z operą - błędne wyświetlanie obrazu

Mam problem z operą i jedno pytanie odnośne do niej, problemem jest to ze niemoge otworzyć żadnego linku do programu (do strony z opisem programu) bo gdy go otwieram przeglądarka a raczej ta jedna zakładka zacina mi sie…

5042eed0fd38112cm.gif

…i mogę jedynie zamknąć zakładkę.

A pytanie moje brzmi: czy jest gest myszy który minimalizuje okno przeglądarki?? (najlepiej do traya, ale może też być do paska zadań)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

To już jest nie aktualne, niżej opisałem nowy problem dotyczący wyświetlania obrazu.

A jak poczekasz chwilkę to się odwiesza? Na jakich stronach to się dzieje?

Czy w menedżerze zadań opera jest oznaczona jako “brak odpowiedzi” ?

KoloKarolo proszę poprawić temat na konkretny

Napisz, jaką masz wersję Opery.

Po screenie widzę coś z rodzaju starszej bety 8-ki. :wink:

miałem 8 a teraz mam 9 i problem zniknoł, ale pojawił się nowy, gy otwieram np obraz a po tym inna stronę to strona niby sie wczytała i zakładka się otwożyła ale obraz pozostał a gdy najade mysza na link (którego nie widać) to on się pokazuje ale tylko on reszta bez zmian, screna nie zrobie bo juz probowałem i wychodził czarnobiały i nic na nim nie było widać a gdy chciałem go wysłać na server pisało że plik jest uszkodzony (mi to troche wyglda na brak zasobów systemowych :confused: i chyba zeczywiście to moze być to bo moj komp cały dzień jest na chodzie), nieumiem jaśniej tego wyjaśnić :frowning: . A i gdy przewine strone tak ze zasłoni jej pewien fragmęt i powruce do n iego przewijając ją ponownnie jest ok ale tylko na tym fragmęcie który był zasłonięty :evil:

EDIT: Jakoś udało mi się zrobić screna ale raczej niedużo na nim widać.

4f5b2344e3810e70m.gif

1. I -szy załącznik - ad .doladowania.pl, rozwiązanie globalne dla tej reklamki i innych :

http://ad*

Czy dodasz to ręcznie czy poprzez Block Content (Zablokuj zawartość…) do urlfilter.ini - obojętne.

To jest cały czas aktualne. Musisz się nauczyć blokować “śmieci” spowalniające ładowanie się stron. Za chwilę będziesz miał podobny problem pod O9 i co wtedy ?. Nie ma Opery 10 :smiley: . 2. II - gi załącznik - podejrzewam problem z kartą graficzną i sterownikami. Podaj dokładnie rodzaj karty i wersję sterów. 3.

Hide Opera

…minimalizuje do traya. Trzeba tą akcję przypisać do jakiegoś gestu np.

GestureDown Hide Opera

4.

karta

http://help.opera.com/Windows/9.01/pl/tabs.html

5.

Sprawdzaj pisownię zanim wyślesz posta.

Moja karta to Nvidia GeForce MX/MX 400 Nie jest dobra ale chodzi :] a z tym złym wyświetlaniem to już jest dobrze bo to było najprawdopodobniej przez brak zasobów systemowych, a jesli nie przez to to już nie wiem przez co :? . Zapomniał bym, sterowniki mam w wersji 81.98 . A tej opcji “Hide Opera” w gestach myszy nie znalazłem, moze jakiegoś screena ktoś mi da ??

Ech, Karol :wink:

Sam masz to zrobić. W sekcji Application dwuklikasz na jakimś poleceniu i zmieniasz. W razie jakby coś nie wyszło, można usunąć tę konfigurację i wrócić do domyślnej. Opera zawsze tworzy nowy plik konfiguracyjny jak się coś zmienia.

To chyba nie są najlepsze stery do tej karty. Poszukaj może był taki temat, jak nie - załóż nowy.

Taki sterownik do takiej karty :o

Poczytaj jaki jest polecany:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=88026&

Może wystarczy Ci na klawierce ctrl + h

Wolał bym jednak gest myszy, lol a z tą kartą t ożeczywiście “troche” przesadziłem O_o . A tak przy okazji to z kad wytrzasne stery gorsze niż 53.xx?? (na stronie nvidi są tylko 66.xx) a w googlach jeszcze nie znalazłem,ale szukam, moze by ktoś pomogł?

A w operze można zrobić coś takiego?? :

-Gdy wcisne przycisk minimalizuj lub zamkni opera chowa się do traya

EDIT: Niemoge usunąć sterowników do karty graficznej :confused:

Może coś z tych: link.

Utwórz sobie nowy przycisk i przeciągnij go na dowolny pasek narzędzi.

Wybierz drugi przycisk w sekcji Inne przyciski:

:arrow: http://operawiki.info/PrzyciskiUzytkownika#various

Czym to się objawia? Konkrety.

W jaki sposób to robisz ?

Może spróbuj tak

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390&

Oki przycisk do chowania opery już mam, a gest myszy??

Tryb awaryjny mi nie dziala więc Bunio, twoja propozycja niestety odpada (a jeli nawet to bym nieumiał tego zrobić bo to zaskomplikowane :smiley: ) a usuwanie stera objawia się tym:

eecca3ff1c5a866bm.gif

Hmm stery są do 52.xx mam na kompie 53.xx wiec niebędę musiał ściągać (mam na płycie jeszcze 21.xx ale to juz pszesada).

A mój sposób usuwania to najczęściej “dodaj/usuń programy” ale jak to nie pomaga to kasuje najpierw pliki i skruty a po tym kasuje wpis z rejestru, ale tu chozdi o karte graficzną !!

Nie musisz.

Ale jakby ci się jednak zachciało odinstalować te stery, to zainstaluj (nadpisz) bieżącą instalację dokładnie takimi samymi sterownikami, a potem zobacz, czy da się je usunąć.

:frowning: dalej sie nie da ich usunąć. Zainstalowałem dokładnie taką zamą wersję i nic :frowning:

Zostaje tryb awaryjny…

Wieć zostało dalsze używanie tych samych sterów.

A czy naprawde nikt niewie jak w operze 9 ustawić gest myszy ktury chowa opere do traya?? Ja znalazłem coś takiego:

Ale w ogóle nie skapowałem o co chodzi :stuck_out_tongue:

Narzędzia --> Preferencje --> Zaawansowane --> Mysz i klawiatura --> Edytuj --> Utwórz

Nie działa :frowning: a szkoda.

Niemożliwe :smiley:

Dokładna instrukcja:

Narzędzia --> Preferencje --> karta Zaawansowane --> gałąź Mysz i klawiatura.

W sekcji Konfiguracja myszy zaznaczasz ustawienie, z którego korzystasz i klikasz Edytuj.

Rozwijasz listę Application i klikasz przycisk Utwórz.

W kolumnie Kontekst i skróty wpisujesz:

A w sekcji Polecenie:

Zanim klikniesz OK, usuń polecenie, które korzysta z gestu GestureRight, GestureDown.

Dwa razy OK i gotowe.

:mrgreen: