Problem z Operą i Firefoxem

elo mam taki problem za kazdym razem jak wlacza sie windows to od przegladarki internetowej wyskakuje mi taki komunikat " opera.exe - blad applikacji . Instrukcja spod 0x00401a91 odwołuje sie do pamieci pod aresem “0x000000001” . Pamieć nie moze byc " written" - dodam tylko ze tak samo mialem w firefoxie zrobilem sobie legalizator systemu i tak sie stalo

Sprawdź, czy nie masz autostartowania aplikacji przy uruchamianiu systemu. Start > Uruchom > msconfig > zakładka Uruchamianie.

jakiej aplikacji ?

A poprzedni rozwiązałeś?

no kurde ten poprzedni teraz tez wyskoczyl

Nie mam gg zainstalowanego. A zaraz idę.

to mozesz mi pomuc ?

Nie mają prawa wyskakiwać komunikaty z programów, które nie są uruchomione. Tak jak mówiłem, może przeglądarka startuje wraz z systemem.

nie mam jej w autostracie

Może odinstaluj i ponownie zainstaluj przeglądarkę.

juz probowalem i znow to samo teraz jak wlaczam przegladarke to mi to wyskujuje “abstract error #13819

Może pobierz nowszą wersję, o ile istnieje.

patrykjas , kilka spraw:

  1. Proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

  2. Na forum używamy polskich znaków (żźćąś itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

  3. W związku z tematem viewtopic.php?f=2t=213590 część Twoich postów poleciała w kosmos.

Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Jaki legalizator? Możesz powiedzieć o nim coś więcej?

Przeinstaluj obie przeglądarki wraz z pousuwaniem ich folderów w program files i documents and settings i wyczyść rejestr.