Problem z Opera

witam

kompletnie nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje - mianowicie - wchodzac na pocztę i chcac zapisac na dysku plik ktory dostałem w załączniku (nie ma znaczenia czy to 200kb plik tekstowy czy tez cos wiekszego) okienko do zapisywania pojawia sie. Gdy dam anuluj i ponownie dam na ZAPISZ okienko sie powieksza.

To bardzo dziwne bo nigdy tak nie bylo.

to moze wydawac sie nie problem ze sie powieksza, jednak gdy dziennie musze pobierac z 200 takich 200kb plików tekstówych to okienko po godzinie uzytkowania powieksza sie do tak kosmicznie duzy rozmiarów ze traci to juz smak : :shock:

oczywscie nie chodzi mi o okienko CALEJ OPERY, ale to okienko ktore zapisuje plik przy sciaganiu go z poczty.

czy ktos wie jak to naprawic? to irtujacy blad…

Nie bardzo mogę sobie wyobraźić jak to wygląda, daj ze 2 screeny, to może pomożemy ;]

juz zajmuje sie screenami

podobnie to wyglada w przypadku DODAWNIA stron do ZAKLADEK

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 16:01

http://www.wrzuta.pl/obraz/nKi6FyMbaD/ > jak to zrobilem? dodałem do zakladek strone. za pierwszy razem dałem ANULUJ i powtorzylem akcje. za drugim razem okienko bylo wieksze. nie da sie go rozciagac ani pomniejszac.

Zmień styl Windows na Lunę lub klasyczny.

Wtedy napisz, czy nadal problem występuje.

Jaką masz wersję Opery ?

opere teraz mam 8,5 wczesniej 9. problem sie powtarza mimo ze nigdy go nie bylo.

juz zmieniam styl windowsa.

Złączono Posta : 30.12.2006 (Sob) 16:26

poki co przestało sie powiekszac :slight_smile: dzieki za pomoc :slight_smile:

zmie na Oper 9.10