Problem z Operą

Podczas przeglądania stron w internecie pojawia mi się taki błąd fbbddf778fe03a3f.jpg

Niewiem co zrobić. Chem przeinstalować program ale nie wiem czynie strace moich zakładek.

Pobierz przeglądarkę ze strony opery i zainstaluj w tej samej lokalizacji. Pliki nadpiszą się, a zakładki zostaną (tak na 99%)

A może być nowsza wesja niż ta zainstalowana ??

Wersja 9.0 i 9.1 była podatna na wieszanie się… szczególnie czasem przy korzystaniu z gmaila (przynajmniej u mnie). Natomiast w wersji 9.2 (najnowszej) ten problem już nie występuje.

Nadpisanie przez nową wersję nie spowoduje usunięcia zakładek.

Zawsze można również dokonać exportu zakładek (plik => import / export) a następnie zaimportować je po instalacji.

Złączono Posta : 10.06.2007 (Nie) 16:17

Może być :wink: Nawet jest to zalecane :slight_smile:

Podczas instalacjii dałem żebysię zaaktualizowała. Mam nadzieję że teaz będzie wszystko dobrze.

zainstaluj nową wersję z vortalu dobreprogramy.pl i powinno działać

Jestes genialny… kiedy na to wpadłeś?

I w takim wypadku zakładki na pewno się nie usuną.

Gdyby problem jednak nadal występował to export zakładek do pliku… odinstalowanie opery, usunięcie wszystkich folderów opery (wraz z tym w documents and settings/user/dane aplikacji/opera i program files/opera- uwaga usunie wszystkie pliki opery), przeczyścić rejestr jv16 i zainstalować ją od nowa. Na koniec import zakładek z pliku :wink:

Temat można folder_lock_new.gif