Problem z operą

witam wszystkich…mam taki problem z uruchamianiem opery w win xp.pro otóz świezo po formacie zainstalowałem sobie wersje 7.53 i kiedu klikam na ikone to opera uruchamia sie tylko jako proces a okienko wyskakuje dopiero po(nawed 5 minutach)…z wcześniejszymi wersjami nie było tego problemu więc pytam czego to może być wina…opery czy w windowsie coś jest żle ustawione…pozdrawiam…

masz operę z javą?? albo wogóle zainstalowaną javę?? jak masz skonfigurowaną operę?? napisz coś więcej!!

Na Luzie :arrow: Problemy

A próbowałeś zainstalować inną wersję Opery??

Ewentualnie Opera 7.54 build 3865 Final :smiley:

Jakiego masz antywira?Mam coś podobnego,może nie aż 5 minut ale subiektywnie długo i podejżewam o to Pande???

:smiley: racja mam pande…znaczy miałem…he he…bo godzine temu zaistalowałem innego antyvira i jest znacznie lepiej…dzięki wszystkim…

racja mam pande...znaczy miałem...he he...bo godzine temu zaistalowałem innego antyvira i jest znacznie lepiej....dzięki wszystkim...

Bo Panda ma firewalla …chi ,chi… :smiley: konfiguracja sie kłania.

A ja powiem Wam że to nie firewall z pandy to wyprawia, że opera się tak długo załącza ale moduł pandy działający w tle-avengine.exe który w momencie uruchamiania opery obciąża procesor na ok 98 % . Sam mam ten problem, a obsługa pandy zaleca przeinstalowanie pandy, gdyż podczas aktualizacji jakieś pliki mogły się źle wgrać. (tak to tłumaczą ;))

Osobiście czekam cierpliwie jak opera wystartuje może kiedyś dowiem się co zrobić z tym fantem. :slight_smile:

kiedyś… już ci służę radą !!

zmień antywira!! :stuck_out_tongue: najlepiej na noda32 lub mcafee. ten drugi jest dostępny jako pakiet 2w1; firewall i antywir!! ja korzystam z antywira nod32 i firewalla mcafee!! bajka!! :smiley:

a czy ten nod32 jest darmowy i po polsku ?

no koments. …

1 - Wersja demo lub beta - darmowa

2 -

3 - Po polsku