Problem z Operą....****?

(Pupssi) #1

Może mi ktoś pomoże rozwiązać problem mój a mianowicie gdy chce w operze otworzyc jakąś stronke wlancza mi sie Explorer ... !!

(Hiena) #2

Czy masz na mysli, ze klikasz na link np. z gg i strona otwiera sie w IE zamiast w Operze, bo za bardzo nie wiadomo o co chodzi? A masz Opere ustawiona jako domyslna przegladarke?

(Pupssi) #3

tak mam ja ustawiona jako domyślna ! wogole opera nie otwiera mi zadnej str. tylko gdy chce np . http://www.wp.pl wpisuje to w operze wlanczam mi sie IE ....... !

(El Presidento) #4

Spróbuj:

Narżedzia-Szypka konfiguracja-Przedstawiaj się jako Opera.

Jesteś pewien ze domyslną przeglądarka jest Opera??

(Pupssi) #5

to na pewno mam ! a gdzie moge sprawdzić czy opera jest domyślną przeglądarka...????

(Chmal) #6

Narzędzia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Programy i zaznaczasz "Opera ma sprawdzać, czy jest domyślną przeglądarką"

(Pupssi) #7

no i już sprawdziłam Operem mam ustwiona jako domyślna noi dalej nie działa CO TO MOŻE BYC ...........??????

Złączono Posta : 03.03.2006 (Pią) 13:19

eeej no chlopaki pomożcie mi coś ! :cry:

(Jado2) #8

Obok tego gdzie się to ustawia jest taki przycisk Szczegóły - kliknij i zaznacz tam wszystko oprócz obrazków, mailto jak nie używasz poczty Opery czy news. Pozatwierdzaj. Zamknij Operę.

Panel Sterowania->Opcje internetowe->Programy i na dole odhacz Program IE ma sprawdzać ,... itd. Zatwierdź.

Odpal Operę, wpisz http://www.wp.pl w polu adresu i Enter. Gdyby się nie udało, zrestartuj system i spróbuj jeszcze raz.

(Monczkin) #9

trufelka proszę zmienić tytuł na konkretny i przestać używać zbędnych ozdobników

(Robert Trs) #10

jęsli masz XP-ka to spróbój LPM-->Właściwości-Menu Start--->Dostosuj-->Internet i zobacz czy w tej liście jest opera i zaznacz ją

ps. miłem ten sam problem zrobilem tak jak powyzej i pomogło

(Pupssi) #11

Żadna z waszych rad nic nie pomogla !!

(matiit) #12

a daj moze screena z tego problemu

a próbowaleś re install

(Pupssi) #13

tak re install był i to nie jeden raz ! teraz juz pojawia mi sie informacja

"aby pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa program IE ograniczyl temu plikowi możliwosci wyswietlania zawartosci aktywnej ktora mogla by uzyskac dostep do tego PC " Nie mam pojecia o co biega może pomożecie coś mi .....

Złączono Posta : 09.03.2006 (Czw) 16:21

nawet rejest przeleciałam programem i nadal nic !!