Problem z operą

Witam, mam następujący problem z przeglądarką “Opera”. Posiadałem wersję 8.54, postanowiełm wgrać wersję 9.0. Po wgraniu działała niestabilnie, więc odinstalowałem. Po deinstalacji zaczeły sie następujące problemy: po 5-10 sekundach użytkowania pojawia się następujący komunikat: Wystapił problem z aplikacją Opera Internet Browser i zostanie ona zamknięta. Sygnatura błędu:

AppName: opera exe AppVer: 8.52 7721.0 ModName: bnmndrv.dll

ModVer: 0.0.0.0 Offset: 0001f183

Próbowałem wszystkich wersji opery, ale we wszystkich dzieje się tak samo. Posiadam system XP Pro. Prosze o pomoc, bo już nie daję rady, dziękuję i pozdrawiam sebcioseb

Przed zainstalowaniem Opery usunełes katalogi Opery, oraz wpisy w rejestrze :?

Opera 9.0 to jeszcze beta.

Jest zalecana do instalacji ,dla tych którzy nie boją się stracić danych z przeglądarki.

Usuń całkowicie Operę ,przeczyść rejestr ,zainstaluj ponownie program.

Sprawdź ten temat.

Możesz też spróbowac przywracania systemu:

Start > Wszystkie programy > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu

Wszystkie operacje wymienione przez kolegów wykonałem, dalej to samo.

Wszytskie informacje na temat ustawień znajdują sie w folderu:

Wiec jezeli usunełeś katalog nie ma prawa, pamiętac ustawień :?

Na przyszłosc instaluj wersje Beta w innym katakogu, też to przeszedłem i mam nauczke, myśle ze usunięcie Opery powinno rozwiazac problem, u mnie to wystarczyło, oczywiscie + usuniecie z rejestru.

jeśli z rejestru wywaliłeś wszystko to nie może nic zapamiętać i po kolejnych zainstalowaniu powinno działać…a tak po za tym to niepotrzebnie się skusiłeś na 9.0 bo ja gdzieś czytałem że działa gorzej niż 8.52 :smiley: