Problem z oprogramowaniem dla laptopa

(Jacu2008) #1

witam, posiadam laptopa hp compaq presario cq60. Mam problem, gdyz nie miałem dołączonego do niego płytki ze sterami a po postanowieniu systemu od nowa nie mogę zainstalować dźwięku ani sterowników do modemu. Ponadto w menedżerze urządzeń pojawiają mi się pytajniki:

NVIDA NETWORK BUS ENUMERATOR i pod tym mam pytajnik przy Kontroler Ethernet i pytajnik przy PCI Devices oraz przy kontrolerze sieci.

Nie mogę tego zainstalować ręcznie, bo nie wykrywa tego z żadnej lokalizacji. Z wifi też się nie mogę połączyć, jak to naprawić.

Dodatkowym problemem jest to że mam XP Sp2, a wszystkie z tych sterowników znalazłem na Xp Sp3. Proszę o pomoc.

(Kuczkowiak) #2

To w takim razie najlepiej przed podejściem do instalacji sterowników zaktualizować system do Service Pack 3

(Evil Coca Cola) #3

zaktualizuj do sp3 i zainstaluj stery to wszystko naprawi. jeżeli nie możesz naleźć jakiegoś wpisz nazwę urządzenia w google i już

(Agatonster) #4

jacu08 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.