Problem z oprogramowaniem Games for Windows

Witam, wielokrotnie udzielono mi na tym forum fachowej pomocy, za co bardzo serdecznie dziękuje mam nadzieję, i mam nadzieję że i w tym przypadku również tak będzie. Problem z jakim się borykam związany jest z grą Warhammer 40k: Down of War 2, jest to jedna z moich ulubionych serii i gdy zobaczyłem ją na wyprzedaży w extra klasyce za 10zl musiałem się skusić. Aby gra działała prawidłowo, należy posiadać konto na platformie Steam (które mam od 2008 roku) oraz na nieszczęsnym Games For Windows. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ owy Games for Windows nie chce mi się w ogólę odpalić, zainstalowałem najpierw Games for Windows Marketplace i gdy chce go uruchomić, aby móc odpalić grę wyskakuję mi taki oto komunikat: 219c8jd.jpg

Więc klikam “ok” i pobieram instalkę z liku: http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=15106 wybieram wersję na 32 bity, pobieram i instaluję. Jednak instalacja jednak nie przebiega poprawnie i na koniec wyskakuję taki komunikat: 34r810i.jpg

Nie wiem dlaczego ten cały Windows Live ID nie chce mi się poprawnie zainstalować, wkurza mnie to na maxa, bo skoro kupuję grę w sklepie to wypadałoby aby mi ona poprawnie działała…

Mam nadzieję, że uda wam się mi jakoś pomóc. Dodam jeszcze, że na pudełku w wymaganiach napisane jest, że gra działa na Windowsie Vista oraz XP z service pack 2, ja mam service pack 3, czy to robi jakaś diametralną różnicę? Jeśli tak, to chyba to jest źródłem problemu.

Z góry dziękuję za pomoc.