Problem z oprogramowaniem HP

Witam.

Mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP PSC 1510. Mianowicie nie moge zainstalowac sterownikow do tego urzadzenia. Przeprowadzam instalacje dokladnie wg instrukcji i nic. W trakcie instalacji, w 3 kroku instalator probuje zainstalowac dodatkowe oprogramowanie. Jest to obowiazkowa czesc instalacji. I wtedy wlasnie wystepuje problem. Instalator zatrzymuje sie i sprawia wrazenie zawieszonego. Czekalem bardzo dlugo i nic. Czy ktos wie w czym tkwi problem?

pawel17

Spróbuj zainstalować przy wyłączonym antywirusie…

Pozdrawiam

Wejdź na stronkę Hp i ściągnij od nich sterowniki miałem ten sam problem

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … uct=428800 &lc=pl&cc=pl&dlc=pl&submit.y=6&submit.x=11〈=pl&cc=pl

Kiedyś już mi się udało zainstalować sterowniki z tej płytki więc z nimi jest wszystko OK. Ale po formacie za nic się nie da… Nie pomoglo też instalowanie z wyłączonym antywirusem. Co jeszcze można zrobić?

Kiedyś ta płytka była nowa , teraz mogą być na niej mikrouszkodzenia, które mogą powodować ten problem.

Proponuję ściągnąć stery z netu - strona producenta tutaj

ewentualnie jak to nie pomoże to czat z pracownikiem pomocy technicznej HP

Pozdrawiam

Ściągnąłem te stery ale nic to nie dało… Ten sam problem. To chyba zostaje mi jedynie ten czat. Może to coś pomoże. Ale dzięki za pomoc :slight_smile:

Oczywiście urządzenie wielofunkcyjne odłączone jest od kompa podczas instalacji sterów??

Tak, urządzenie jest odłączone. Rozmawiałem z kimś z pomocy techincznej HP ale nic nowego mi nie doradził :confused: I co teraz?