Problem z oprogramowaniem HP

(Renegat007) #1

Witam.

Mam problem z urządzeniem wielofunkcyjnym HP PSC 1510. Mianowicie nie moge zainstalowac sterownikow do tego urzadzenia. Przeprowadzam instalacje dokladnie wg instrukcji i nic. W trakcie instalacji, w 3 kroku instalator probuje zainstalowac dodatkowe oprogramowanie. Jest to obowiazkowa czesc instalacji. I wtedy wlasnie wystepuje problem. Instalator zatrzymuje sie i sprawia wrazenie zawieszonego. Czekalem bardzo dlugo i nic. Czy ktos wie w czym tkwi problem?

(Agatonster) #2

pawel17

Spróbuj zainstalować przy wyłączonym antywirusie...

Pozdrawiam

(Arco) #3

Wejdź na stronkę Hp i ściągnij od nich sterowniki miałem ten sam problem

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft ... uct=428800 &lc=pl&cc=pl&dlc=pl&submit.y=6&submit.x=11〈=pl&cc=pl

(Renegat007) #4

Kiedyś już mi się udało zainstalować sterowniki z tej płytki więc z nimi jest wszystko OK. Ale po formacie za nic się nie da... Nie pomoglo też instalowanie z wyłączonym antywirusem. Co jeszcze można zrobić?

(Agatonster) #5

Kiedyś ta płytka była nowa , teraz mogą być na niej mikrouszkodzenia, które mogą powodować ten problem.

Proponuję ściągnąć stery z netu - strona producenta tutaj

ewentualnie jak to nie pomoże to czat z pracownikiem pomocy technicznej HP

Pozdrawiam

(Renegat007) #6

Ściągnąłem te stery ale nic to nie dało... Ten sam problem. To chyba zostaje mi jedynie ten czat. Może to coś pomoże. Ale dzięki za pomoc :slight_smile:

(strażak) #7

Oczywiście urządzenie wielofunkcyjne odłączone jest od kompa podczas instalacji sterów??

(Renegat007) #8

Tak, urządzenie jest odłączone. Rozmawiałem z kimś z pomocy techincznej HP ale nic nowego mi nie doradził :confused: I co teraz?