Problem z oprogramowaniem Setpoint

Witam, mam problem z oprogramowaniem do klawiatury. kupiłem niedawno Logitech Cordless Desktop S510 i sciągnołem oprogramowanie pod viste 32bit ,gdyż taki mam system a na płytce dołączonej do zestawu nie było wersji obsługującej ten system. Przed formatowaniem wszystko chodziło jak należy, aż do teraz,instalacja niby przechodzi poprawnie do momentu, gdy wyskakuje okienko, które ma przygotować program do instalacji na tym instalacja się kończy a dokładniej komunikat stoi w miejscu próbowałem czekać ale stwierdziłem ze 20 minut to wystarczająco dużo czasu i zakończyłem przez menadżer urządzeń, ponieważ inaczej się nie da. po zakończeniu program karze ponownie uruchomić komputer informując o poprawnym zainstalowaniu setpointu jednak gdy wchodzę w ustawienia klawiatury już po ponownym uruchomieniu komputera nie ma tam żadnych funkcji ani ustawień przycisków a folder w program files zajmuje stanowczo za mało miejsca.

Instalowanym programem jest Setpoint330 przeznaczony pod klawiature, a system do Windows vista Home Basic 32bit

proszę o POMOC.

Proszę zmienić tytuł na konkretniejszy (użyj opcji icon_edit.gif