Problem z otwarciem HDD w "Mój Komputer"

Witam! Mam problem z otwarciem HDD w Windowsie XP po przez LPM w Mój Komputer.

Podaje objawy jakie występują (lub nie):

  • nie wyskakuje mi żaden komunikat o brakującym pliku, etc,

  • przeskanowałem wszystko tymi programami, które polecacie w innym topicu i nic nie znalazły,

  • żaden z dysków nie chce mi sie otworzyć podwójnym kliknięciem LPM, nawet dysk USB WD Passport (cd-rom otwiera się normalnie)

  • na żadnym z dysków nie mam pliku AUTORUN.

Proszę o rade co to może być i jak mogę to zwalczyć. Z góry dziękuje!

UPDATE: Jak gdyby nigdy nic dyski C, D i E zaczęły się same z siebie normalnie otwierać - nic nawet nie zdążyłem pokombinować aby się otwierały. Teraz nie otwiera się tylko i wyłącznie dysk USB.

UPDATE #2: Dyski znowu się nie włączają po kliknięciu x2 LPM… Komputer nie byl nawet uruchamiany ponownie.

Log z HJT:

Nazwij temat konkretnie i popraw błędy - inaczej temat zostanie usunięty.

Daj log z HJT - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Jaki to system XP?

Jeśli powyższy plik zawiera treść o następującym początku:

To usuń ten plik i sfiksuj wpis w Hijacku.

jessi

Daj log z ComboFix

Jessica udało się, to było to. Oprocz tego pliku w C:\WINDOWS\ były tez te same pliki na C:, D:, E:\ i na dysku USB. dodatkowo były jednak pliki autorun… Po prostu nie zaznaczyłem w widoku aby system nie ukrywał plików systemowych i dlatego wcześniej ich nie zauważyłem także za to przepraszam. Czy możesz mi powiedzieć co to było za świństwo? DZIĘKI WIELKIE ZA POMOC!

Ja też nie wiem, co to za “świństwo”, ale wiem, że usunięcie tego usuwa jednocześnie ten problem, który miałeś.

Mam nadzieję, że usunąłęś też “autorun.inf”. :slight_smile:

jessi