Problem z otwarciem ikon

(zendom) #1

Ze strony iDev Icon Collection pobrałem ikonki. Rozpakowałem i niestety chcąc zobaczyć jakie to sa ikony pojawia się okno z komunikatem "podgląd niedostępny". Co zrobiłem źle? Jaskiego programu użyć? Może ktoś będzie mi w stanie coś poradzić?

(lazikar) #2

Jakie maja rozszerzenie??

(el polaco) #3

Sprawdź rozszeżenie ikon. Powinny miec .ico lub .png.

Mógł również wystąpić błąd podczas rozpakowywania. Spróbuj je ponownie wypakować.

(lazikar) #4

Myślę że maja jakieś rozszerzenie które nie obsługuje żaden z zainstalowanych programów.

(zendom) #5

Dziękuje wszystkim, którzy chcieli się zainteresować moją sprawą. Na temat rozszerzeń nie będę sie wypowiadał, bo nie wiem co to jest i gdzie tego szukać żeby zobaczyć jakie one są. Jeśli postawiłem pytanie mało precyzyjnie to z góry przepraszam. Do rozwiązania mojego problemu doszedłem sam w następujący sposób: pobrałem pliki>rozpakowałem>najechałem na dowolną ikonę na pulpicie ppm (prawy przycisk myszy)>właściwości>zakładka dostosowanie>zmień ikonę>przeglądaj> (pliki typu:zmieniłem na-wszystkie pliki> wskazać miejsce gdzie są te ikony i>wybrałem folder z ikonami np earth... dalej to już proste.Problem leżał w tym, żeby pliki typu zmienić na wszystkie pliki.