Problem z otwarciem ikon

Ze strony iDev Icon Collection pobrałem ikonki. Rozpakowałem i niestety chcąc zobaczyć jakie to sa ikony pojawia się okno z komunikatem “podgląd niedostępny”. Co zrobiłem źle? Jaskiego programu użyć? Może ktoś będzie mi w stanie coś poradzić?

Jakie maja rozszerzenie??

Sprawdź rozszeżenie ikon. Powinny miec .ico lub .png.

Mógł również wystąpić błąd podczas rozpakowywania. Spróbuj je ponownie wypakować.

Myślę że maja jakieś rozszerzenie które nie obsługuje żaden z zainstalowanych programów.

Dziękuje wszystkim, którzy chcieli się zainteresować moją sprawą. Na temat rozszerzeń nie będę sie wypowiadał, bo nie wiem co to jest i gdzie tego szukać żeby zobaczyć jakie one są. Jeśli postawiłem pytanie mało precyzyjnie to z góry przepraszam. Do rozwiązania mojego problemu doszedłem sam w następujący sposób: pobrałem pliki>rozpakowałem>najechałem na dowolną ikonę na pulpicie ppm (prawy przycisk myszy)>właściwości>zakładka dostosowanie>zmień ikonę>przeglądaj> (pliki typu:zmieniłem na-wszystkie pliki> wskazać miejsce gdzie są te ikony i>wybrałem folder z ikonami np earth… dalej to już proste.Problem leżał w tym, żeby pliki typu zmienić na wszystkie pliki.