Problem z otwarciem modułu w programie DrukiIPS

Witam.

Mój problem ma się następująco. Zainstalowałem program DrukiIPS, żeby jak wiadomo wypełnić “PITY”, a tu zonk. Program nie chce się uruchomić.

Wyskakuje błąd “exception error…” i że niby spowodowane to jest przez plik banner.hta znajdujący się w folderze html programu.

Nic nie daje próba uruchomienia programu bezpośrednio plikiem wykonywalnym z folderu programu, takie samo zachowanie jak przy uruchamianiu przy pomocy skrótu na pulpicie. Po kilku minutach kombinowania wpadłem na “genialny” pomysł aby usunąć folder html z folderu z programem, oraz plik banner.hta z katalogu głównego programu, i o dziwo program ruszył, ale po chwili następny zonk. Próbuję pobrać moduł dowolnego formularza, pobieranie bez problemu, zapisuję na dysk, daję wczytaj z dysku program odnajduje moduł formularza i znów problem. Gdy kliknę otwórz w oknie wyboru folderu z formularzami okno to znika ale formularz nie zostaje wczytany do programu. Co może być tego przyczyną? Proszę o podpowiedź lub pomoc, choć według mnie to jakiś ewidentny błąd programisty.

Mój system operacyjny to: Windows Vista Ulitimate 32 bit.

greh ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Problem rozwiązany.

Temat mozna przeniesc do kosza.