Problem z otwarciem pewnego pliku

Witam. Mam dziwny problem. Dzisiaj pobrałem sobie z RapidShare darmową wersję TrackMani. Otóż gdy ściągałem pliki to rar.html i niestety ale pliki ważą po 100MB a są zakodowane do Mozilli… Czy można jakoś zmienić ich typ na WinRAR, bo taki typ właśnie powinien być lecz niestety nie jest. Proszę b. o pomoc. :slight_smile:

Może zrób na wszelki wypadek kopie tego i po nazwie dopisz .rar

Kopię dlatego że, gdyby to nie wypaliło xD.

Usuń .html i zostaw .rar

A nie ma np. jakiegoś programu którym się zmieni typ pliku ?

Zrób to co ci napisałem. Jest to tylko rozszerzenie, które można swobodnie zmieniać.

Wiem, ale te rozszerzenie które podałem było na stronie z downloadem, a gdy wejdę we właściwości pliku to nie ma rozszerzenia .html tylko jest .rar a plik jest i tak otwierany za pomocą przeglądarki :frowning: Dlatego się pytam czy jest program do zmiany typu plików…

Spróbuj jeszcze raz zainstalować program do archiwizacji np. Power Archiver. Można to zmienić w Windowsie, ale nie chce mi się tego tłumaczyć, a po za tym na nim nie jestem, więc mógłbym coś źle napisać.

Kliknij na plik prawym przyciskiem myszy i wybierz “otwórz za pomocą” lub coś w tym rodzaju i wyszukaj winrara, lub włącz winrara i przeciągnij plik do niego.

Ok, już mu wypakowuje :smiley: Dzięki wam :wink: