Problem z otwarciem stron

Witam ,mam problem z otwarciem strony,moze mi ktos wyjasnic o co chodzi?Korzystam z opery i z wiekszoscia stron nie mam problemow

Missing Cookie

Your request could not be served, possibly because you have browser cookies disabled. Please enable cookies in your browser's settings, close your current web session and try again.


For instructions on how to change your cookies settings please click on the the following link:



Cookie Information

dzieki

W opcjach przegłądarki uaktywnij obsługę cookies (ciasteczek) zamknij aktualną sesję i uruchom ponownie przeglądarkę.

Takie sobie luźne tłumacznie powyższego tekstu. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

no wlasnie oto chodzi ze mam uaktywnione a nie ktore strony wyswietla tak jak widac

a czy te strony otwierają się przez IE??

jaka to stronka (podaj linka)i czy masz wlaczonego firewalla/Antywira moze jakies paskudne skrypty/cookie sa i ta stronke blokuje

z tego wychodzi ze brak cookie lub sa blokowane i brak do nich dostepu

sprawdz inna perzegladarka ,moze tak byc ze nieodpowiada operze(cookie) i ja nieotworzysz pod ta przegladarka

FIGCfan dobrze radzisz niech sprawdzi

wylaczylem firewall-a i jest to samo,strony wykorzystuja program makromedia shockwave i w IE chodzily bez problemu,od kiedy IE okazal sie dziurawy staram sie nie uzywac go,a operas nie radzi sobie.

podaj linka tej strony sama wejde pod opera i zobacze co jest grane

Narzędzia/szybka konfiguracja/ustaw przedstawiaj sie jako MSIE6.0 moze to coś zmieni.Pozdrawiam

to sa gry dla dzieci wiec nie wiem czy ciebie to zainteresuje ale prosze bardzo http://www.cartoonnetwork.co.uk/index_uk.html

i sprobuj uruchomic ktoras gre,powodzenia :smiley:

pozdr

Podana przez Ciebie strona uruchamia się bez problemu pod Operą 7.51.Co do gier na stronie to żeby je uruchomic musisz ze strony macromedi ściągnąć Macromedia Shockwave Player.Pozdrawiam

Posty:

Są OT- zwłaszcza, że odpowiedź padła wcześnej.

Kasuję i zamykam. :frowning:

Problem rozwiązany :slight_smile: