Problem z otwarciem strony

Mam dziwny problem od kilku dni,otóż nie mogę wejść na swoje forum,wieczorem bez problemu ,rano już nie.Robiłam format komputera ,instalowałam różne przeglądarki i nic. Mamy w 3 rodziny jeden i ten sam internet,ja i druga osoba ze swoich komputerów nie możemy tam wejść ,natomiast 3 osoba może bez problemu.Wczoraj od nowa zainstalowałam sterowniki do płyty głównej i o dziwo weszłam bez problemu.I tak było do wieczora.rano po włączeniu komputera znów nie mogłam wejść .Już kompletnie zgłupiałam od czego i dlaczego tak sie dzieje…

Link do forum

http://****************

a po co ten link do tego dennego forum ??

żebyś np sprawdził czy możesz je otworzyć bo ja np nie moge otworzyć nic z końcówk a P2a ,nie wiem czy to ma znaczenie ale prosiłam o poradę a nie bezzensowne pytania… :evil:

edunia , radzę jednak zapoznać sie z Regulaminem naszego forum. Umieszczanie linków do swoich stron nie jest tu mile widziane, dlatego też link zagwiazdkowałem.

A u kogo jest router lub swith? możliwe że tam coś poprzestawiali. I jaką macie razem prędkość łącza? i czy nie możesz wejść tylko na te forum czy jakąkolwiek stronę?

więc tak ,najpierw przepraszam, faktycznie nie wiedziałam ze nie można wstawiać linków (to forum typowo babskie wiec żadna reklama dla facetów :smiley: ) Swith czy tam router jest u osoby która też nie może otworzyć tej strony ,osoba która moze otworzyc ,jest dosłownie w drugim pokoju. Prędkość łącza jest ogólnie 512 kb,nie mam problemu z otwieraniem innych stron,internet chodzi ładnie,szybko.I teraz coś co mnie zaskakuje.Nie mam najmniejszego problemu by otwierać tą stronę po 21 ej :shock: aż do wyłączenia komputera,rano już nie ma mowy o otwarciu jej…

Złączono Posta : 08.10.2007 (Pon) 15:13

dziękuje samo sie naprawiło :slight_smile: