Problem z otwarciem strony

(Edytaimach) #1

Mam dziwny problem od kilku dni,otóż nie mogę wejść na swoje forum,wieczorem bez problemu ,rano już nie.Robiłam format komputera ,instalowałam różne przeglądarki i nic. Mamy w 3 rodziny jeden i ten sam internet,ja i druga osoba ze swoich komputerów nie możemy tam wejść ,natomiast 3 osoba może bez problemu.Wczoraj od nowa zainstalowałam sterowniki do płyty głównej i o dziwo weszłam bez problemu.I tak było do wieczora.rano po włączeniu komputera znów nie mogłam wejść .Już kompletnie zgłupiałam od czego i dlaczego tak sie dzieje.....

Link do forum

http://\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*\*

(Strikerone1) #2

a po co ten link do tego dennego forum ??

(Edytaimach) #3

żebyś np sprawdził czy możesz je otworzyć bo ja np nie moge otworzyć nic z końcówk a P2a ,nie wiem czy to ma znaczenie ale prosiłam o poradę a nie bezzensowne pytania..... :evil:

edunia , radzę jednak zapoznać sie z Regulaminem naszego forum. Umieszczanie linków do swoich stron nie jest tu mile widziane, dlatego też link zagwiazdkowałem.

(matrix012345) #5

A u kogo jest router lub swith? możliwe że tam coś poprzestawiali. I jaką macie razem prędkość łącza? i czy nie możesz wejść tylko na te forum czy jakąkolwiek stronę?

(Edytaimach) #6

więc tak ,najpierw przepraszam, faktycznie nie wiedziałam ze nie można wstawiać linków (to forum typowo babskie wiec żadna reklama dla facetów :smiley: ) Swith czy tam router jest u osoby która też nie może otworzyć tej strony ,osoba która moze otworzyc ,jest dosłownie w drugim pokoju. Prędkość łącza jest ogólnie 512 kb,nie mam problemu z otwieraniem innych stron,internet chodzi ładnie,szybko.I teraz coś co mnie zaskakuje.Nie mam najmniejszego problemu by otwierać tą stronę po 21 ej :shock: aż do wyłączenia komputera,rano już nie ma mowy o otwarciu jej.....

Złączono Posta : 08.10.2007 (Pon) 15:13

dziękuje samo sie naprawiło :slight_smile: