Problem z otwarciem SUBEDIT playera

H E L P PLS

Jak dotąd (pare latek) nie miałam problemów z Subeditem żadnych.

Ostatnio jak próbuję otworzyć mam komunikat “klasa niezarejestrowana” . Myślałam,że to może przez starszą wersję więc się pobawiłam- odinstalowałam i zainstalowałam wersje SP 4060. Ale ten sam komunikat i nie ma mozliwosci otwarcia. Problem w tym, że mam do oglądnięcia dość egzotyczne filmy , napisy mam English i czas napisów nie zgrany z filmem. Do tej pory to sobie "regulowałam"Subeditem i było OK. Ponadto odkryłam że pewne napisy (bodaj SRT czy SUB) otwiera właśnie Subedit.

Zaznaczam - nie jestem z pokolenia komputerowego - techniczne problemy mnie przerastają , także specjalistyczne słownictwo. Dzieki forumowej pomocy dużo rzeczy mogłam zainstalować czy poprawić - więc i w TEJ kwestii liczę na wyrozumiałość “speców” i w miarę prostą poradę.

Odkryłam, że także BSPlayer czyta pliki srt, ale który odtwarzacz czyta SUB?

Nie powiem ci w czym jest problem z SubEditem bo nie wiem.

Ale spróbuj tego klik

czyta sporo różnych formatów i też możesz zmienić czas wyświetlania napisów.

:?: BSPlayer ‘czyta’ napisy .sub.

Oprócz podlinkowanego przez Matek84 GOM Player… wypróbuj SMPlayer i The KMPlayer.

Odnośnie SubEdit-Player…

Przeinstauj Windows Media Player.

SubEdit-Player nie jest samodzielnym odtwarzaczem - to nakładka na stary WMP 6.4.

Sorry - jesli chodzi o sprawy komputerowo-techniczne itp jestem z tych inteligentnych inaczej :wink:

Tzn mam odinstalować WindowsMedia Pl. i na nowo zainstalować? Mam WMPlayer 11. Od dawna - do tej pory grało wszystko OK.

Instaluje GOMPlayera - i bede testować.

WIELKIE DZIĘKI za porady. Pozdrawiam z Krakowa