Problem z otwarzaczem realmedia

Witam

ostatnio zgrałem z pendrive film rmvb, i przestało mi pokazywać pasek przewijania jak i inne pierdoły, mam również problem z systemem windows. Pokazał się komunikat “Ta kopia sytemu Windows nie jest oryginalna” co jest nie prawdą, ponieważ kupiłem lapka w sklepie z oryginalnym systemem. Poprosiłbym kogoś z wiedzą by mi zdefiniował te problemy:

  1. a) czy mój laptop jest oryginalny - jak nie, czy mogę roszczyć o jakieś odszkodowanie od sklepu w którym go zakupiłem

  2. b) jeżeli jest oryginalny, to co jest przyczyną tego iż taki komunikat się pokazuje( brakuje tapety cały ciemny ekran z małym napisem w prawym dolnym rogu)

  3. czy mogłem nabawić się jakiegoś rokita,loggera

poniżej wklejam raport z OTL

http://wklejto.pl/117569

ps. robiłem ostatnio reinstalkę i w sumie część problemów zaczęła się już wtedy tj.

mam czytnik linii papilarnych do HP pavilion dv5 w ogóle się nie pokazał jakby nie było go w instalacji(przy poprzednich formatowaniach sam się pokazywał i musiałem mu dać tylko update), kiedy robiłem ta “re” pamiętam ze wyskoczył mi jakiś błąd to zacząłem wszystko od nowa - było jeszcze kilka innych problemów ale nie wiem czy to wątek do tego tematu, póki co proszę o sprawdzenie czy na lapku nie buszują mi jakieś insekty z góry dziękuje.

pozdrawiam