Problem z otwieraniem niektórych stron www

Nie wiem dlaczego i czy coś z tym można zrobić…a mianowicie nie mogę otworzyć np. czat’a czy to jest na onecie, wp, czy interii…nie mogę też otworzyć skaneru mks online…czy to można gdzieś zmienić?od czego to jest zależne?..mówię od razu z góry, że nei mam żadnej blokady na strony…chyba;)

a może tak powiesz nam jakiej przegladarki używasz ??

Pewnie to cookies :slight_smile:

Ale najpierw musimy sie dowiedzieć jakiej przeglądarki używasz :slight_smile:

Może nie masz javy?

internet explorer, mam oprogramowanie XP

moze Macromedia Flash ? :?

Według mnie to dlatego

nie wiem…nigdy nie miałam takiego problemu, zawsze wszystko działało…a ostatnio to coś nawala… java…czyli co mam zrobić…powiedzcie mi tak “WIELKIMI LITERAMI” bo ja i kompy to dwie różne rzeczy;)

Masz jakiegoś Service Packa do Windows XP?

Ściągnij tę javę: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=485&t=40

oki jush sciągam…mam nadzieję, że pomoże;)

Pomoże na 100% :wink:

I co pomogło? Przyszło mi na myśl że może ci Windows Update “po cichutku” SP2 ściągnął i zainstalował, wobec czego IE zaczął blokować pop-upy i Active-X? Pasowałoby…

Niby jak po cichutku. Nie wiem jak to sobie wyobrażasz. :?

Jeśli w usłudze “Aktualizacje automatyczne” ma ustawione że usługa ma wszystkie krytyczne sciągać i instalować bez pytania, a brzoza napisał min

to jestem sobie w stanie wyobrazić sytuację kiedy sciąga mu się i instaluje SP2 bez jego swiadomego udziału. Fakt, przy pierwszym uruchomieniu powinno się włączyć Centrum Zabezpieczeń i żądać skonfigurowania, ale kto wie…

Nie no myśle że aż tak żle to nie jest. :lol:

Też mam taką nadzieję :smiley: Tak mi przyszło tylko do głowy i pomyśałem że lepiej zaznaczyć każde bzdurne nawet rozwiązanie :slight_smile:

oki…a co do kompów to faktycznie nei mam o nich zielonego pojecia;)…oki zainstalowalam tą JAVE 1.5 ale jak wchodze na czat np.to mówi mi abym odinstalowala 1.5 a zainstalowala 1.4…zrobic tak??? a w aktualizacjach automatycznych nei zauwazylam nic dziwnego…chyba;) a gdzie sie zmienia te aktualizacje?

Kliknij Mój Komputer Prawym przyciskiem Myszy>>Własciwości. Tam znajdziesz info jakie masz sp. :smiley:

a wogóle to dalej nei otwiera mi sie mks skaner online…ale to szczegół…najwazneijsze ze po zainstalowaniu tej JAVY da sie wejsc na czata i inne bajery;)czyli to chyba jednak była ta JAVA…by.

A otwierasz ten skaner IE?