Problem z otwieraniem plików exe

potrzebuje pomocy nie moge otwierać plików exe na pulpicie mam mnóstwo ikonek z windowsem nic nie działa! żaden program antywirusowy wiecznie tylko te ikonki z windowsem ! horror!

Zobacz - Naprawianie uszkodzonych rozszerzeń bądź skorzystaj z opcji naprawy uszkodzonych rozszerzeń oferowanych przez program System Repair Engineer.

Po wykonaniu wklej log z ComboFix, a jeśli nie uda Ci się uruchomić jego exeka, spróbuj wkleić log z HijackThis z wersji o rozszerzeniu *.com link oraz SilentRunners.

niestety nie mogę uruchomić żadnego programu

poczytaj od Jeśli rozszerzenie *.REG działa.

niestety nie nie mozna uruchomić

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 0:14

przeczytałam pobralam fix_exe.reg ale niestety niec z tego

Złączono Posta : 30.06.2007 (Sob) 0:16

otwieraja sie jakies napisy (jestem zielona :frowning: ) i nie wiem co dalej bo tam nic nie dziala

Jeżeli korzystasz z firefoxa/opery to prawym na Pobierz: fix_exe.reg > zapisz element docelowy jako > wskaż pulpit i ok. Potem dwuklik na ten fix > potwierdzasz dodanie do rejestru i restart.

zrobilam ta i nie udalo sie dostalam komunikat

Importowanie C:\WINDOWS\PULPIT\FIX_EXE.REG nie jest możliwe: podany plik jest skryptem rejestru. Importowac mozna tylko pliki rejestru

Co mam zrobić? Help!

Zastosuj Unhookexec.inf. Prawy klawisz myszki na link => zapisz element docelowy jako => wskaż gdzie chcesz zapisać (np. na pulpit) => po pobraniu kliknij prawym klawiszem myszki na pobrany plik => instaluj.

niestety nie udało sie zrobiłam tak i po otwarciu pokazal sie jakis notatnik i nie moglam nic zrobic dalej

ale nie otwierasz, tylko klikasz na plik prawym i wybierasz z menu kontekstowego “instaluj”