Problem z otwieraniem plików w MS Office 2003

(Taki1gosc) #1

Witam,

Mama taki problem że program Microsoft Office Word 2003 nie otwiera mi domyślnie plików *.doc. Gdy klikam na plik za każdym razem pojawia mi się okno z konfiguracją produktu Microsoft Office

2922

po czym otwiera się aplikacja

kZLsiixBza

ale sam dokument muszę otworzyć ręcznie poprzez otwórz plik.

Problem występuje na dodatkowym koncie które stworzyłem w systemie, z początku myślałem że to problem z uprawnieniami ale po zmianie typu konta na Administracyjne problem dalej występuje. Bardo proszę o pomoc bo to strasznie meczące za każdym razem wczytywać ręcznie plik.

(Kozza) #2

Nie masz dwóch różnych wersji office zainstalowanych?

Wyczyść temp i usuń MSOCache na dysku C:. W 2k3 może się inaczej nazywać, chodzi głównie o katalog tymczasowy z instalacji office. Potem powinien cię poprosić o CD i wszystko będzie ok. Albo odpal instalkę z opcją napraw

(Himek*) #3

Otóż na tym dodatkowym koncie postępuj następująco.

1.Włóż płytę ( instalkę ) do napędu.

2.Uruchom worda .

Poczekaj cierpliwie , aż zostanie przeprowadzona operacja konfiguracji pakietu office 2003

Przy następnym uruchomieniu problemu już nie będzie.

(Taki1gosc) #4

Niestety nie pomaga, program konfiguracyjny nie domaga się włożenia płyty instalacyjnej porostu przechodzi pasek postępu i zamyka się za każdym razem a potem otwiera się program - z tym ze bez wczytanego pliku.

Też nie pomaga, podczas próby naprawy za pomocą płyty instalacyjnej pojawia się poniższy error, to samo przy próbie przeinstalowania pakietu :frowning:

aVaXA.jpg

(Kozza) #5

Reinstalka próbuj wszystkiego i wyczyść programem CCleaner