Problem z otwieraniem stron w IE 11

Witam. Ostatnio mam problem z otwarciem stron w przeglądarce Internet Explorer 11…gdy tylko uruchamiam przeglądarkę trwa wczytywanie strony…np. oczekiwanie na google.pl. Z każdą inną stroną jest tak samo. Restartowałem ustawienia explorera i wróciło do normy ale tylko na parę minut. Przywracałem system i znów to samo…uruchamiała się dobrze aby po jakimś czasie znów trwa ładowanie strony. Inna przeglądarka Firefox działa mi normalnie.

W przeglądarce MS Edge w windows 10 to samo?? IE 11 juz nie jest wspierana przez MS wiec uwazam, ze trzeba z dużą ostrożnością IE używać.

Mam windows 7.

To lepiej uzyj Firefoxa, Chrome czy Vivaldi bo IE jest bardzo podatny na trojany i inne zagrożenia.

Oczywiście na co dzień używam Firefoxa ale tylko w IE działa mi gra: Final War 5 Dragons na Facebooku. Niestety nie innych przeglądarkach nie da się uruchomić tej gry…wyskakuje komunikat: WEBGL support is coming soon final war 5 dragons, for now please use a different browser.

Na najnowsyzm Firefoksie tez nie dizała??

Nie. Właśnie z niego piszę :slight_smile: Mam ustawioną automatyczną aktualizację i wiem że mam najnowszą wersje.

IE11 jest jeszcze wspierany,to jest ostatnia wspierana wersja.Przeczyść komputer z malware,coś może siedzieć.Nie jest zbyt dobrze zgodna ze standardami,dotyczy to zwłaszcza obsługi kodeków video.Jeśli jest to tylko jedna konkretna gra,to może być tylko zrobiona pod IE z czasów gdy wszystko było robione pod IE.

Spróbuj wybrać opcje zresetowania ustawień IE 11 o ile się nie zawiesi, jak nie to przez:
Panel Sterowania :arrow_right: opcje internetowe.

Potem sobie ustawisz na nowo Google:
https://www.microsoft.com/en-us/IEGallery z opcji zarządzania akcelatorami możesz potem przestawić wyszukiwarkę z binga na google i usunąć nawet binga.

Możesz też całkowicie odinstalować IE11 i potem na nowo zainstalować:

Albo i niżej aż do podstawowego IE8:

[code]
FORFILES /P %WINDIR%\servicing\Packages /M Microsoft-Windows-InternetExplorer-11..mum /c “cmd /c echo Uninstalling package @fname && start /w pkgmgr /up:@fname /norestart /quiet”

FORFILES /P %WINDIR%\servicing\Packages /M Microsoft-Windows-InternetExplorer-10..mum /c “cmd /c echo Uninstalling package @fname && start /w pkgmgr /up:@fname /norestart /quiet”

FORFILES /P %WINDIR%\servicing\Packages /M Microsoft-Windows-InternetExplorer-9..mum /c “cmd /c echo Uninstalling package @fname && start /w pkgmgr /up:@fname /norestart /quiet”[/code]
(Polecenia wpisujesz do wiersza polecenia uruchominego z uprawnieniami administracyjnymi)

Po odinstalowaniu trzeba zrobić restart, a po zainstalowaniu najnowszej wersji też jest zalecany.

Usuwanie IE oraz jego ponowna instalacja nic nie dały…dopiero skanowanie kompa programami: AdwCleaner oraz Malwarebytes pomogło. Dzięki wszystkim za pomoc :smiley:

1 polubienie

Moze ci antywirus blokuje? MI SIE IE crashowalo jak wgralem nowa wersje malwarebytes

Tak jak pisałem wcześniej widocznie jakiś robal siedział w kompie i blokował IE. Dopiero Malwarebytes mi go usunął i teraz IE 11 działa prawidłowo.

1 polubienie