Problem z otwieraniem stron w Mozilli Fierfox

Witam , otóż mam taki problem , nie mogę otworzyć żadnej strony w mozilli fierfox , pokazuje mi się coś takiego

http://img413.imageshack.us/img413/2300/testec0.jpg

( na innych profilach jest wszystko w porządku ) Zanim mi się to popsuło testowałem program Hide IP i dało mi japońskie IP i nie mogłem otworzyć żadnej strony , pokazywało mi się takie coś jak na obrazku. Więc wyłączyłem ten program i nadal to samo ;/ Więc wyinstalowałem ten program i przeinstalowałem mozille ale nadal jest to samo :frowning:

Wie ktoś jak to naprawić :?: ( PS: Na str wszedłem prze IE )

A zobacz czy Ci jakieś proxy od tego programu w Firefoxie ustawione nie zostało. Może przeinstalowałeś go ale bez skasowania katalogów z ustawieniami.

Narzędzia>Opcje>Zaawansowane>Sieć>Połączenie>Ustawienia

Tak jest, ustaw w opcjach połączeń Firefoksa Bezpośrednie łączenie z internetem :

Narzędzia > Opcje… > Zaawansowane > Sieć > Ustawienia… > Bezpośrednie połączenie z internetem > 2 x OK.

Oooo :slight_smile: :slight_smile: dziękuję wam za pomoc już jest dobrze :slight_smile:

Pozdrawiam

Mam jeszcze takie pytanie wie ktoś jak usunąć zakładki z mozilli za jednym zamachem :?:

Zakładki > Zarządzaj zakładkami…

Gdy usuniesz foldery, w których masz zakładki usuną się też one same :slight_smile: