Problem z otworzeniem i skopiowaniem folderow!

Witam!mam taki problem jak w/w w temacie.chodzi o to ze mam folder z filmami oczywiscie oryginalnymi i za zadne skarby nie moge go otworzyc ani skopiowac.gdy klikne na ten folder ktory chce skopiowac prawym guzikiem myszki to wyskakuje tylko: otworz(co nie dziala),eksploruj,wyszukaj…oraz ponizej przenies…zadne z tych polecen nie dziala.nie mam pojecia co zrobic wiec licze na wasza pomoc.z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam

kinalek popraw błędy, na forum piszemy po polsku.

czy brak opcji w/w dzieje się tylko i wyłącznie przy tym folderze ??

podaj komendę w uruchom regsvr32 /u shmedia.dll avi

Miałem kiedyś taki problem… Pomogła ręczna modyfikacja ustawień w rejestrze systemowym (regedit.exe). Mam też plik z ustawieniami, które Twój problem rozwiązały u mnie. Zainteresowany?

czy chodzi Ci o ten wpis ??

HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations.avi\shellex usunięcie klucza PropertyHandler

Tak. Między innymi o to mi chodzi :slight_smile: Mój plik rozwiązuje problem z każdym rozszerzeniem.

czyli jeżeli np nie możesz usunąć pliku z rozszerzeniem TXT to wpis będzie wyglądał następująco

i oczywiście usuwamy PropertyHandler

Dokładnie tak :slight_smile: Nie mam więcej pytań :slight_smile:

w tym przypadku to ja się pytałem, pozdrawiam :wink:

czyli napiszcie mi krok po kroku co mam zrobic,bylbym bardzo wdzieczny za dokladne wytlumaczenie bo nie jestem dobry jezeli chodzi o zabawy z rejestrem itp.tzn jest kilka folderow z filmami ktore sie nie chca otworzyc…jeden folder normalnie a drugi juz nie i nie wiem o co chodzi!!

kinalek - byłeś o coś proszony przez Monczkina. Zastosuj się do tej prośby bo kolejnej nie będzie.

wpisz:

start-> uruchom

jeżeli to się nie powiedzie, to podaj nową komendę.

start-> uruchom