Problem z otworzeniem pendrive

Witam mam problem mianowicie ,gdy do komputera podłączam pendrive do usb w komputerze nie widać ikony . W panelu dokładniej w urządzeniach i drukarkach widnieje ,że pendrive został podłączony ale nie widać jego ikony w Komputerze . Wziąłem rozwiązywanie problemów i wyskoczyło ,że nie ma tam jakiś sterowników , więc wziąłem tą opcje . Po chwili wyskoczył mi komunikat ,że sterowników niby nie ma . Windows po chwili mi je pobrał i wyskoczył drugi błąd ,że sterowniki nie mogą być zainstalowane :o i w Stanie Urządzenia widnieje napis , Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10) ‘’ . Proszę o pomoc.

Oto link do błędu:

http://wstaw.org/h/89ebfed07bd/

Zobacz w BIOS ,czy obsługa portów USB nie jest wyłączona.

Próbowałeś zmienić literę dysku ? PPM na mój komputer, Zarządzaj, Zarządzanie dyskami, wybierasz ppm swój pendrive i dajesz “zmień literę dysku i ścieżki”.

Zmieniłem nic nie dało i takie coś tam pisało

http://wstaw.org/h/a90ffd2725b/

jeżeli była by ta opcja wyłączona to modem by mi nie działał ale mi działa więc raczej to powino być włączone . drugi pendrive mi działa w tym porcie usb

Podpinałeś do innego portu USB ? W innym komputerze pendrive działa ?

tak patrzałem wszystkie porty usb w komputerze na żadnym nie działa . Komputer w tych urządzeniach mi go wykrywa ale własnie wyskakuje ten bład ze nie można zainstalować tych sterowników . Na 2 komputerze (również win7) nie działa

To ja bym bardziej podejrzewał awarię pendrive niż problemy z systemem. Chyba będziesz musiał się pogodzić z myślą kupna nowego pendrive.

Hymmm 1 rzecz jest dziwna

Pendrive został używany tylko 4 razy . Kolega go używał wczoraj i dziś , mój sąsiad też go używał i działał tylko jak ja chciałem podłączyć to akurat mi nie działał . Pendrive ma około 2 tygodni tylko . Może coś się jednak przestawiło … . Nie ma może sposobu na sformatowanie go lub otworzenie poprzez inna metodę niż , Komputer’’?

Hmm … możesz próbować sformatować go programem hp format tool. Możesz spróbować otworzyć go pod jakimś linuxem liveCD (np. ubuntu - pobierasz obraz iso, wypalasz go na płytkę i z niej bootujesz). Jak na dwóch komputerach nie działa to nie spodziewałbym się zbyt wiele, zwłaszcza że awarie lubią wychodzić zaraz na samym początku albo po nastu latach użytkowania (przynajmniej ja tak mam :slight_smile: ).

Ok postaram się to zrobić lub znajomy mi to zrobi bo ja trochę w sprawach komputerów jestem zielony w każdym bądź razie dziękuje za pomoc ;). Ja to mam pecha w tych sprawach :cry:

Jak ma dwa tygodnie to jest zapewne na gwarancji - oddaj go do reklamacji. Czasami nawet nowy sprzęt może być wadliwy…

:roll: