Problem z outlock expres -- samoistne usuniecie konta

(macia60@op.pl) #1

witam!

dwa dni temu postanowiłem że poczte będę sprawdzał za pomocą programu OUTLOCK EXPRES. Wszystko działało ok do dzisiejszego dnia. Uruchomiłem outlock i niemiła niespodzianka... - nie ma żadnego utworzonego konta... wiec ustawiłem jeszcze raz, niestety aile jakie posiadałem w 'skrzynce odebrane' przepadły... na stronie też...

Moje pytanie : czy i jak mozna przywrocic te maile????

(Serwis Komputery) #2

jezeli w OE było zaptaszkowane---zostawiaj kopie na serwerze,wszystkie maile masz na serwerze,wystarczy wejść na konto za pomocą przeglądarki internetowej

(macia60@op.pl) #3

zaptaszkowane było i sprawdzałem ale niestety nie ma...;/

(Agatonster) #4

macia60@op.pl ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Serwis Komputery) #5

mozna uzyc programu OE-Mail Recovery v1.7.19.43,ścieżka dostępu do folderu Outlook Expressa to --C:\Documents and Settings\nazwa uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Identities{dowolny ciąg znaków}\Microsoft\Outlook Express

(macia60@op.pl) #6

niestety folder ten jest pusty... czyli tak jak by konto w ogole nie zostało utworzone....