Problem z OUTLOOK EXPRESS - gdzie sie podzialy "ptaszki"

jak w temacie. Problem moze banalny, ale od godziny szukam mozliwosci zwyklego zoanzcania wiadomosci a OE i nie wiem gdzie ta opcja jest ukryta. Wyswietla mi liste wiadomosci, ale moge klikac na nie jedynie pojedynczo. Prosze pomozcie - gdzie sie ukrylo to zaznaczanie?

Pozdrawiam.

Zaznacz jedną wiadomość i użyj skrótu klawiszowego: Ctrl+A (zaznacz wszystkie).

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Nie o to chodzi - chodzi o zaznaczanie wybranych wiadomosci za pomoca “ptaszkow” po lewej stronie. Wlasnie te taszki gdzies polecialy i szukam ich od godziny? Kto pomoze im poworocic z dalekiej podrozy :-)))

Stawiam wirtualne piwsko :-))

Klikasz prawym klawiszem myszy na pasku kolumn i wybieraz Kolumny , a tam zaznaczasz Oflaguj.

Nie chodzi o oflaguj to mam wlaczone.

Chodzi o male kwadratowe okienka, ktore sie wybiera wstawiajac w nie tzw. ptaszki - tego wlasnie nie mam w OE, a bez tego zadna poczta sie chyba nie obejdzie. Dla mnie to najwazniejsza funkcja.

Pytanie nadal pozostaje aktualne.

Może chodzi Ci o:

Menu Widok / Widok bieżący / Grupuj wiadomości według konwersacji

Nie, nie o to chodzi. Chodzi o zaznaczanie wiadomosci - np kilku wybranych za pomoca tzw. PTASZKOW, by nastepnie je np. usunac, umiescic w koszu itp.

Od zawsze używam OE i nigdy tego nie widziałem.

Gdy chcę zaznaczyć kilka wiadomości, to kilkam ma pierwszej do zaznaczenia, potem przytrzymuję Ctrl i klikam dowolne kolejne.

Byc może w wersji 5.0 coś takiego było, ale nie pamietam, bo nawet wtedy używałem Ctrl.

Ja tez juz kiedys uzywalam OE i gdyby nie bylo takiej opcji to przeciez nie tworzylabym watku.

Hmmm… moze faktycznie zrezygnowano z tej funkcji. Uzywalam OE jakies 5-6 lat temu. Moze w tej chwilijuz tego nie ma ) Nadal chetnie sie dowiem…

ywonna ,

To według Ciebie ma być zalecony poprzednio konkret ?

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Więcej uwag nie będzie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu, jak również zadabać o to przy kolejnych, ewentualnych postach.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.