Problem z Outlook Express


(Przemo822) #1

Witam, mam kłopot z Outlook Express 6, jeśli chcę wyłączyć tożsamość (Plik->Zakończ i wyloguj tożsamość) to po tym ukazuje mi się okienko z pytaniem:

Masz obecnie połączenie z Internetem.Czy chcesz je utrzymać dla nastepnej tożsamości ?

Mam 2 tożsamości w OE, czy da sie to jakoś wyłączyć, żeby się wiecej już nie pytał ? I pytanie gdzie?

Mam Win2000 SP4, korzystam z Neo 512.

Pozdrawiam.


(boczi) #2

Korzystasz z aplikacji dostępowej Neo?

IMO to ona powoduje takie zamieszanie

Odinstaluj aplikację TP i zrób wg tego schematu:

Możesz dołożyć do tego autoconnnect. http://www.autoconnect.prv.pl

Poczytaj także:

http://www.turbokrecik.info


(Przemo822) #3

Heh właśnie, wiedziałem że czegoś zapomniałem napisać, z tego tepsanskiego programu nie korzystam, oczywiście że połączenie ustanowiłem sobie recznie więc sądze że to odpada.

Program Autoconnect może sie przydać.

Pozdrawiam


(sdar) #4

Witam,

Kiedy jeszcze korzystałem z Outlooka to miałem podobną sytuację niezależnie od tego czy korzystałem ze "zwykłego" analogowego modemu czy przeszedłem na Neostradę (oczywiście bez korzystania z jej aplikacji). Nic nie mogłem zrobić :frowning: Każde przełączanie tożsamości wiązało się z tym pytaniem. Dopiero przejście na inny program (w moim przypadku TheBat!), gdzie program nie "przełącza" się między kontami rozwiązało sprawę. Myślę, że taki jest "urok" Outlooka :frowning:

Sdar


(Przemo822) #5

Heh może i taki urok OE ale to sie dzieje odkąd zrobiłem formata ( mam 2 OSy, na dysku C- Win2k, D- Win98 ) i mam Neo 512 a przedtem korzystałem z usług tv kablowej ICP z pakietu 128 i tego problemu nie było.

Pozdrawiam


(sdar) #6

Czyli poprzednio korzystałeś z dostępu "bezmodemowego" (niezależnie czy chodzi o modem analogowy czy nie). A z moich doświadczeń wynika, że sytuacja ta występuję własnie przy połączeniach modemowych :frowning:

Sdar


(Przemo822) #7

Tak, przedtem korzystałem z modemu Motorola SURFboard SB5100 USB Cable Modem i pewnie dlatego tak się teraz dzieje, BTW dzieki za porady:)

Ok temat do zamkniecia.


(Wojtek08177) #8

Mam problem z wysyłaniem poczty przez Microsoft Outlook. Pojawia się komunikat: Odpowiedź serwera Nie można było wysłać wiadomości, ponieważ jeden z odbiorców został odrzucony przez serwer.:"554 Numer błędu 0x800 ccc79). Jak to naprawić?


(lazikar) #9

Serwer wymaga uwierzytelnienia. Masz to w więcej ustawień. Jak nic nie da to napisz gdzie masz konto i jakie ustawienia.

gggggggg8ri.th.jpg