Problem z outlookiem - jaka konfiguracja

Witam - posiadam programy outlook express i outlook2003 nie moge ich jednak w zaden sposob uzyc - dlaczego? hmm dobre pytanie - mam konta na hotmail, yahoo itp _ nawet na wp (ale chyba i tak nie moglbym sie z wp polaczyc bo jestem za granica), no i wpisuje dla hotmail http itp, dla yahoo pop3 - wszystskie ustawienia jak trzeba… outlook nie chce wyslac wiadomosci (w tescie), natomiast z proba polaczenia sie ze skrzynka ciagle wyskakuje okno loginu z podaniem hasla - nawet jak podaje haslo i login caly czas sie wyswietla to okno (jakby haslo bylo nieprawidlowe)… Nie wiem co mam robic. Ktos powiedzial ze to moze antywirus, ale wylaczylem wirka na probe i nic… Pomocy!

Witam.A masz ustawione we właściwościach na swoich kontach w outloku że serwer wymaga uwierzytelnienia,jeżeli nie to zaznacz.

tak jest ustawione

Proszę nazwać temat konkretnie i poprawić błędy. Na forum piszemy po polsku. Sugeruję lekturę regulaminu.

przepraszam jeszcze raz - ale mam klawiature z innego kraju i praktycznie napisanie posta w jez polskim Dokladny opis: posiadam na swoim kompie outlook express i outlook2003. Jako w pracy korzystam 2003 outlookexpress odszedl do lamusa :)posiadam konto w wp.pl i jestem za granica. Przerzucajac sie na outlook 2003 napotkalem problem - w zasadzie program ani nie wysyla, ani nie odbiera poczty. Konfiguracja jakiej uzylem dla outlooka express (gdzie wszystko dziala jak trzeba):

pop3.wp.pl

smtp.wp.pl + uwierzytelnienie

…przerzucilem ja do outlook 2003 i nic nie dizala (w tescie wiesza sie na probie wyslania wiadomosci).

Ktos moze powiedziec ze to kwestio korzystania z WP.PL i ze jestem za granica, ale to nie ma nic do tego, bo outlook expres dziala prawidlowo.

Jak korzystac zatem z 2003 i go dobrze skonfigurowac? pomozcie