Problem z outlookiem log

Tak jak w temacie:

A gdzie ten problem?

Nie może ściągnąć żadnych wiadomośći

Log ok…

Przeskanuj system może ewido :

:arrow: http://www.ewido.net/en/

Złączono Posta : 17.05.2006 (Sro) 15:15

a odblokowałeś w firewallu outlooka :?:

Log masz ok.

Pokazuje się jakiś konkretny komunikat jak się nie daje wysyłać ? Jakie konto ? Może serwer poczty nie działa akurat :? Spróbuj przez WWW poczte wysłać, jeżeli się tam tez nie da to wina serwera a nie kompa.

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj.

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jezeli któryś z nich bedzie na żółto to go zostaw).

ściagał dobrze tylko tera zaczeły występować te problem.

Dudas bad boy nie jestes tu od dziś, a nie wiesz jakie panuja tu zasady :?

  1. Brak opisu problemu

  2. Log nie objety tagmi

Nastepny taki temat poleci do kosza

lee sorry zapomniałem :stuck_out_tongue:

Lepiej nie. Ten program nie jest zbyt dokładny

http://www.pcwelt.de/tests/software-tes … cy/100564/

O czym ty mówisz :shock:

Jest jednym z lepszych programów

A ten link czemu ma służyć

Bo np. ja nie znam niemieckiego

Uważają (niemiecki PC Welt), że Ewido jest bardzo nieskuteczny. W ich teście znalazł tylko 5456 z 14809 Trojanów jak również 8743 z 11535 Backdoor-Programs.

Mówię o faktach. A kto twierdzi, że jest jednym z lepszych programów? Ty? Testy wyraźnie wskazują, że nie jest nawet dobry a co dopiero jeden z lepszych :slight_smile:

Jak na razie nie widziałem żadnego darmowego programu, który wyszukiwałby tyle smieci :roll:

To, że niemiecka strona tak podaje nie musi być prawdą - trzeba się przekonać na własnej skórze, a ja się już przekonałem :slight_smile:

OK. Rozumiem, ze masz jakiś konkretny kontrargument wskazujący, że Niemcy się mylą

Słucham więc :slight_smile:

Tak ja mówie ze jest bardzo dobrym narzedziem (to jest moje zdanie)

A od kiedy ja muszę (lub ktoś) wierzyć jakiejś niemieckiej gazecie

Sądzisz że zrezygnuje z używania tego narzedzia bo jakaś gazeta pisze ze to dno, nie ma co patrzeć na te testy bo nieraz sa one zakłamane, raz widze np. jakiś AV na ostatnim miejscu testów a za miesiac jest okrzykniety jako rewelacyjny i najlepszym AV - i komu tu w końcu wierzyć, jak człowiek sam sobie nie przetestuje, (nie pobawi sie danym narzedziem) to nie bedzie wiedział czy program jest ok :wink:

Koniec dyskusji bo zaraz posypia sie oty

Update:

A gdzie ja napisałem że wszyscy sie myla :?

Panowie

Chyba jasno napisałem: