Problem z overburningiem

Cześć!

Mam poważny problem.Nie mogę nagrać płytki z wykorzystaniem overburningu.Posiadam Nero Burning Room 6.0.0.15.Plik kóry chcę nagrać zajmuje 701MB i chcę go nagrać na płytkę o pojemności 700MB.Wiem,że to jest możliwe ponieważ w tej samej wersji Nero nagrywałem pliki o większej pojemności na płytkę 700MB,lecz ostatnio musiałem przeinstalować Windowsa więc Nero trzeba było zainstalować od nowa. Niby skonfigurowałem go poprawnie włączyłem obsługę overburningu ale nie dało to rezultatów.Jak włączam nagrywanie to wyświetla mi się okienko, że na płytce niema wystarczającej ilości wolnego miejsca,a powinno wyświetlić się pytanie czy zastosować overburning. Niech ktoś mi pomoże! Chodzi tu wg.mnie o konfiguracje programu :frowning: . Pozdrawiam! :slight_smile:

W nero 6.0.0.15 nie można nagrac pliku który zajmuje wiecej niz 700 polecam nero 6.0.0.19 tam mozna nagrać więcej niz 700

Ale w wersji 6.0.0.15 Nero mogłem nagrywać pliki większe niż 700MB :frowning:

musisz otworzyc tego nero i w preferencjach wejsc na zakladke zawansowanei tam zaznaczyc ten overburning i zaznaczyc od ilu do ilu mega chcesz nagrac, nastepnie musisz zrobic obraz tego co chcesz nagrac. jak juz to zrobisz to odpal ten obraz i wtedyu zapyta sie czy wykozystac overburning i wciskasz TAK i po sprawie ale robisz to na wlasna odpowiedzialnosc. u mnie tak to sie robi pozdrówka :slight_smile:

Płyta płycie jest nie zawsze równa nawet płyty tego samego producenta np700Mb mogą mieć różnice nawet ± 10-20MB kiedyś udało mi sie zmieścić na płycie 700MB znanej firmy 730MB danych ,próbuj na płytach innch producentów może Ci sie uda

Możesz ściągnąć łatkę do overburningu do Nero 6.0.0.15. Ale tej stronki nie mogę podać, bo jest na niej dział crackzone. Już raz tą stronkę podawałem, ale Państwo spostrzegawscy to oczywiście zauważyli, więc nie będę tego podawał.