Problem z oxygen phone manager

mam problem z programem oxygen phone manager chodzi o to ze nie chce mi wykryc telefonu.jak mam sobie poradzic???prosze o odp.dz

Przeprowadzka

:arrow: Telefonia komórkowa

A moze kabel jest nie sprawny lub zle podpiety.

wiec w wersji trial wykrywa mi nokie ale niestety sa tam ograniczone mozliwosci i nie moge zapisac w tel np tapet.z kolei w wersji pelnej ktora jest po angielsku nie wykrywa mi tel choc jest dobry port usb zaznaczony…nie wiem co mam z tym zrobic:(((pozdrawiam

Mam problem z wrzucaniem dzwonków na mojego fona właśnie przez program oxygen phone manager 2 - trial… prosze niech ktoś pomoże… Szukałam już prawie wszedzie i nawet nie ma polskiej wersji… a bardzo bym chciała posciągac sobie dzwonki… 8)

A może tak więcej informacji ?? Jaki telefen ??

On ma Nokie 3510i

No to jak nokia 3510i to proszę:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16069

i jeszcze jeden :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16627

:stuck_out_tongue:

No wiec to jest Nokia 7250i… Bardzo bym prosiła o pomoc :slight_smile: Bede wdzięczna :slight_smile: Pozdrawiam

Ja mam zupełnie inny problem… Usunełam telefon z listy, jest na liscie do usunięcia… nie wiem jak to przywrócic. napisane jest, że ponownie nie bede mogla zarejestrowac tego telefonu… Idzie to odwrócic, jak?

No ja też tak miałam to wykasowałam zupełnie z kompa oxygena i zainstalowałam go ponownie… A gdy przypadkowo zrobiłam tak samo po dłuższym czasie nieuzywania tego programu samo wróciło wszystko do normy… Jeszcze jak kożystasz z połączenia przez kabelek to wydaje mi sie ze wystarczy go odłączyc od kompa. Włączyc program i ponownie go podłączyc i wykryje go na 100%

dzieki za odpowiedz… ale po pierwsze nie wiem co jest, kabel mi kiepsko styka, nie moge poloczyc sie z programem (tylko raz mi sie udalo, pozniej juz nie mglam polaczyc :|).

a co do pierwszej sprawy, to wykasowalam program calkiem, zainstalowalam na nowo i on caly czas byl na tej liscie do usuniecia :confused: robilam tak kilka razy, az sie zupelnie poddalam.

byc moze faktycznie to wina polaczenia, wina kabla. moze przez to, ze on nie styka, nic sie nie naprawia… :confused:

A wiec jedyne wyjście kupić nowy kabelek, albo zaniesc go po prostu do przeglądu…