Problem z oxygen phone manager

(Gosiagiza) #1

mam problem z programem oxygen phone manager chodzi o to ze nie chce mi wykryc telefonu.jak mam sobie poradzic???prosze o odp.dz

(fiesta) #2

Przeprowadzka

:arrow: Telefonia komórkowa

(Chees) #3

A moze kabel jest nie sprawny lub zle podpiety.

(Gosiagiza) #4

wiec w wersji trial wykrywa mi nokie ale niestety sa tam ograniczone mozliwosci i nie moge zapisac w tel np tapet.z kolei w wersji pelnej ktora jest po angielsku nie wykrywa mi tel choc jest dobry port usb zaznaczony...nie wiem co mam z tym zrobic:(((pozdrawiam

(091190) #5

Mam problem z wrzucaniem dzwonków na mojego fona właśnie przez program oxygen phone manager 2 - trial.... prosze niech ktoś pomoże... Szukałam już prawie wszedzie i nawet nie ma polskiej wersji... a bardzo bym chciała posciągac sobie dzwonki... 8)

(Czr R1) #6

A może tak więcej informacji ?? Jaki telefen ??

(Romek1990) #7

On ma Nokie 3510i

(Czr R1) #8

No to jak nokia 3510i to proszę:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16069

i jeszcze jeden :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=16627

:stuck_out_tongue:

(091190) #9

No wiec to jest Nokia 7250i... Bardzo bym prosiła o pomoc :slight_smile: Bede wdzięczna :slight_smile: Pozdrawiam

(Ania) #10

Ja mam zupełnie inny problem..... Usunełam telefon z listy, jest na liscie do usunięcia... nie wiem jak to przywrócic. napisane jest, że ponownie nie bede mogla zarejestrowac tego telefonu.... Idzie to odwrócic, jak?

(091190) #11

No ja też tak miałam to wykasowałam zupełnie z kompa oxygena i zainstalowałam go ponownie... A gdy przypadkowo zrobiłam tak samo po dłuższym czasie nieuzywania tego programu samo wróciło wszystko do normy... Jeszcze jak kożystasz z połączenia przez kabelek to wydaje mi sie ze wystarczy go odłączyc od kompa. Włączyc program i ponownie go podłączyc i wykryje go na 100%

(Ania) #12

dzieki za odpowiedz... ale po pierwsze nie wiem co jest, kabel mi kiepsko styka, nie moge poloczyc sie z programem (tylko raz mi sie udalo, pozniej juz nie mglam polaczyc :|).

a co do pierwszej sprawy, to wykasowalam program calkiem, zainstalowalam na nowo i on caly czas byl na tej liscie do usuniecia :confused: robilam tak kilka razy, az sie zupelnie poddalam.

byc moze faktycznie to wina polaczenia, wina kabla. moze przez to, ze on nie styka, nic sie nie naprawia... :confused:

(091190) #13

A wiec jedyne wyjście kupić nowy kabelek, albo zaniesc go po prostu do przeglądu...