Problem z p2p

Mam problem, mam Internet 1Mb/s na stronach WWW.

A na p2p prędkość wynosi max 32K co można zrobić aby prędkość była zbliżona do prędkości WWW

:lol:

Przede wszystkim prędkość z jaką możesz ściągać najszybciej to 128kb/s, a prędkość ściągania w sieciach p2p jest także uzależniona od tego z jaką prędkością inni użytkownicy wysyłają dane.

i tak jak np: na e-mule od ilości udostępnionych danych :wink:

Zgadza się 128kb/s to ja wiem ale tyle samo powinno być na p2p lub na upload a moja prędkość uploadu np. na RapidShare wynosi 32kb/s a jeśli chodzi o p2p to ja ściągam z swojego konta z Shella, tam mam prędkość 100mb/s. 100/8= 12,5mb więc powinienem otrzymywać prędkość 128 a nie 32kb

Więc kto wie jak zrobić to aby moja prędkość na p2p wynosiła tyle ile na stronie WWW

No więc skoro ściągasz z shella to nie ma to nic wspólnego z p2p już, a raczej z ftp. Telefon do admina twojej sieci, a później do serwerowni gdzie ci shell stoi, bo w którymś miejscu jest transfer przycinany. Chyba że ci się jednostki machają…

Admin sieci ustawił mi abym mógł ściągać do 32kb/s ale się do tego nie przyznaje więc pytam się was czy znacie sposób abym mógł znowu ściągać z prędkością 128kb/s

Oficjalne pismo do admina/providera, no albo zmiana providera na innego, innych opcji raczej nie ma.