Problem z Packard Beel Easynote ML61

witam kupiłem nie dawno laptopa Packard bell przy pierwszym uruchomianiu wyskoczyła instalacja systemu vista wgrałem i wszystko działa ale gdy zainstalowałem grę NFS Schif zaczęły się problemy mianowicie gdy włączam grę wszystko jeszcze chodzi ale jak chce zacząć karierę to gra się momentalnie wyłącza i wyskakuje błąd i laptop się zawiesza.

i jescze takie pytanko czy po wgraniu się visty trzeba samemu powygrywać sterowniki czy same się instalują razem z systemem bo ja sam nic nie wgrywałem tzn żadnych sterowników tak jak się wgrał system tak zostawiłem???

Procesor AMD athlon X2 64 2.1 Ghz

karta Ati radeon 3470 HD

4 Giga Ramu

proszę pomocy

Tu są poprawki - możliwość nawigacji w menu za pomocą myszki i przez sieć lokalną

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

sprawdzałem popraki ale nic nie pomogły nadal jest to samo

Jaki dokładnie jest to błąd??

Twój notebook zapewne korzysta z systemu Recovery, tak więc wszystkie sterowniki zostały wgrane automatycznie, tak jaki i masa niepotrzebnego oprogramowania. Możesz jednynie zaktualizować sterowniki.

Dla pewności możesz sprawdzić czy masz jakieś wykrzykniki w menedżerze urządzeń.

Z tego co wiem, są problemy z działaniem tej gry na kartach ATI, zajrzyj sobie zresztą do instrukcji. Zainstaluj nVidia PHYSX, uruchom grę w trybie zgodności z Windows 95 (może być obniżona wydajność w grze). Jednak nie ma idealnej solucji na ten problem.