Problem z padem

(Chesiu18) #1

Witam mam problem z padem firmy manta który ma wejście pod usb i do playstation problem polega na tym że pad na konsoli normalnie śmiga a na kompie wykrywa go ale nie działa żaden guzik analog mogę włączyć ale jak coś naciskam przy kalibracji to komputer tego nie odczytuje jakby guziki byłu popsute tylko jak wspomniałem na konsoli wszystko działa dobrze. Prosze pomóżcie

(JNJN) #2

A stosujesz dodatkowe oprogramowanie,jak tak to odłącz pada od kompa, odinstaluj oprogramowanie,restart i zainstaluj ponownie i podłącz pada i sprawdź..

Wsadź do innego portu USB.

Pad podpięty pod USB - menadzer urządzeń i go odinstaluj,restart kompa i komp zainstaluje ponownie pada,zrób testy w panel sterowania i kontrolery gier i zobacz.

(Chesiu18) #3

sprawdzałem i ze sterownikami do niego i bez i nic z tego... Sprawdzałęm też inne wejście które powinno działać bo mam tam podłączony modem od neo i działa a z padem nic ciągle to samo. Nie mam pojecia o co chodzi... :cry:

(JNJN) #4

Trzeba go sprawdzić na innym kompie,możliwe uszkodzenie kabla sygnałowego - często przy wejściu do pada.

Jeśli na innym kompie bedzie działał,to wtedy twój komp.

I czy to się stało samoistnie,czy coś robiłeś.

(Chesiu18) #5

no ale na konsoli działa normalnie. Ale serio będe musiał sprawdzić u kogoś innego. A jeśli będzie z kompem to co może to powodować bo ja nic raczej nie robilem

(JNJN) #6

To że na konsoli działa nie znaczy że będzie na kompie - sprawdź go na innym kompie najlepiej na XP bez instalowania sterów,tylko systemowe z XP,zrób mu testy z poziomu panel sterowania i kontrolery gier.

(Chesiu18) #7

tez tak robiłem i nic próbowałem nawet odłączać kieszeń i modem bo pomyślałem że po prostu zasilacz nie wyrabia ale też nic z tego nie wyszło. A wydaje mi się że to się stało po wymianie dysku bo wcześniej miałem 40gb. Samsunga a wymieniłem na Segate 120gb i od tamtej pory nie był mi pad potrzebny aż do dziś... Może to mieć coś wspólnego?

(JNJN) #8

Czy sprawdziłeś go na innym kompie i jaki efekt.