Problem z paintem

Mam taki dziwny problem z paintem :frowning:

Chodzi o to że że gdy chce użyć tego programu to wzrasta znaczącą zużycie procesora, komputer zamula… Jak już ten program się otworzy to mogę coś tam namalować przerobić ale nie idzie tego zapisać bo mi wyskakuje komunikat że za mało miejsca i jakieś za duże zużycie pamięci i nie chce się wyłączyć. Wyłączam go dopiero w menadżerze zadań gdy zamykam proces painta.

Co z tym zrobić?

Paint zanulający system życie mnie jednak nadal zaskakuje. Wiesz jest taki program Photoshop On jest nie zamulający Płatny chociaż możliwościami paintowi do pięt nie dorasta:)

A teraz Poważnie kiedy ostatnio robiłeś skan antywirusowy i czym go robiłeś?

Spróbuj przeskanować komputer tym http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Zacznij od sprawdzenia ilości wolnego miejsca na partycji systemowej (najprawdopodobniej C:). Jeśli partycja jest zapełniona to spróbuj usunąć niepotrzebne pliki/dane albo przenieść na inną partycję/dysk np. zgromadzone na pulpicie dokumenty/filmy/zdjęcia/muzykę. Uruchom funkcję oczyszczania dysku dla partycji systemowej zaznaczając wszystkie rodzaje plików.

:roll:

Damcior ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.