Problem z partycjami

na dysku miałem 2 partycje . jedna 13gb a druga 5gb, no to sformatowałem partycje z Windowsem i usunąłem tą partycje 5bg, a teraz na tym dysku jest jedna partycja 13gb i ta partycja 5gb przepadła i jej nie ma, nie wiem jak to się stało ale na tej partycji 13gb nie pojawiło się dodatkowe 5gb, i teraz nie wiem czy da sie to jakoś rozszerzyć żeby na tej partycji było 18gb

Możesz spróbować użyć któregoś z poniższych programów, aby stworzyć nową partycję. Może to coś pomoże.

EASEUS Partition Manager HE - tym programem możesz utworzyć nową partycję w Windowsie.

GParted - to jest live cd, więc wystarczy wypalić na płytkę i spróbować zrobić to samo jak z poprzednim.

Jaki masz system?

anonim494 , fajnie by było jak byś podał jakiego masz windows-a. Wtedy byłaby szansa na jakąś pomoc. Napisz też czy zależy Ci na tej partycji 13GB bo jeśli nie to sprawa będzie o wiele prostsza do przeprowadzenia.

/UP/ Nie było Cię jak pisałem… :slight_smile:

anonim494 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

dokładnie jaki system?

partcja usunięta ale może nie sformatowana lub sformatowana w systemie którego nie widzi twoja winda

Jeżeli Windows Vista to :

I w tym możesz robić z partycjami co chcesz ;p

sądząc po wielkości dysku raczej to nie vista

Niezależnie od systemu , musisz usunąć obie partycje , zrobić jedną i sformatować .

możliwe że usunełeś partycję ale miejsce które ona zajmowała nie przyłączyłeś do partycjii C