Problem z partycjami

mam taki roblem…kupiłem nowy dysk o go podzieliłem na partycje ale nie odłączyłam starego i mi podzieliło w następujący sposób: najpierw mam system i to numerek partycji “C” następnie jest jako partycja “D” stary dysk i póżniej pozpstałe nowego!!idzie to jakość zmienić na stałe??no robiłe narazie przez Panel sterowania\Narzędzia administracyjne\Zarządzanie komputerem i zmieniam tam nazwy patrycji…ale jak wyłącze co któryś raz komputer ustawienia wracają i powstają błędy!!prosił bym o pomoć

wszystko o partycjach oraz program do ich tworzenia w Komputer Swiat 25/2005(ostatni numer).Pozdro… :smiley: :smiley:

ja już mam zrobione partycje i teraz ja chce zmienic tylko cyferki bez formatowania ich!!żeby te ustawienia zapisały się na stałe bo to jest uciążliwe dla mnie jak dodatkowy dysk jest pomiedzy partycjami stałego dysku bo jak go wyciągam to się gry np.jak mam na innej partycji walą

Witam.

Zmień typ partycji na starym dysku.(Partition Magic) z podstawowej na logiczną i zmień litery dysków jak dytychczas i już się nie będą przestawiać. Nara :slight_smile:

oki jakoś sobie poradziłem ztym programem i ma wiele innych możliwości!!dziękówka