Problem z paskiem adresu w Operze

Witam!Mam pytanie:ostatnio cos chyba przekombinowalem z Opera i zgubil mi sie pasek adresu oraz pasek startowy pod nim(o ile sie nie myle,to byly tam:strona domowa,top 10{to skasowalem na stale chyba… :frowning: } oraz zakladki…Nie moge sobie z tym poradzic…Moglby mi ktos pomoc,aby przywrocic to z powrotem?Z gory serdecznie dziekuje!pozdrawiam!

Narzędzia => wygląd => przyciski => poszukaj odpowiednich przycisków (pasek adresu i inne któe potrzebujesz) i przeciągnij je w odpowiednie miejsce w operze.

Co się dokładnie stało z zakładkami bo nie rozumiem? Usunęły się czy jak?

A dokładniej

:arrow: Narzędzia > Wygląd > Przyciski > Widok strony

;]

Serdeczne dzieki-juz wszystko OK!Ale mam jeszcze jedno male pytanko-nie moge wylaczyc reklam wyskakujacych np. na wp.pl,typu Halogotowka itp.,niezaleznie od tego,czy mam ustawiona blokade na reklamy,czy nie…A powinienem bez problemu kliknac mysza i zamknac wyskakujace okno…

Trzeba zainstalować adobe flash player 9

Link masz na vortalu dp.

Zainstaluj najnowszego flash playera - to rozwiąże problem.

http://www.adobe.com/shockwave/download … kwaveFlash

OK,tylko ze podzczas instalacji pojawia mi sie haslo,ze program uzywany jest prze Firefox’a czy cos takiego…I nie moge skonczyc instalacji!Wiec co,mam odinstalowac Mozille?Dzieki!

Raczej po prostu wyłącz ją na czas instalacji.

Jeśli to nic nie da, sprawdź czy proces firefoxa nie siedzi w menedżerze zadań (Ctr + Alt + Del, zakładka procesy)

Odinstalowalem Firefox’a,zainstalowalem ten program i nadal nic-ciagle nie moge wylaczyc tych przekletych banerow!Ale dzieki serdeczne za wszystkie porady!Pozdrawiam!

Wystarczy wyłączyć Operę.

Instalator Flash Playera wykrywa ją jako Firefox :smiley:

Zrobilem tak,jak mi to ktos wczoraj zyczliwie poradzil(WASACZ),za co jestem mu ogromnie wdzieczny!Zainstalowalem Flash Playera i moge juz bez klopotu wylaczac banery,ale jest jeszcze maly problem-otoz,gdy je wylaczam,pozostaje po nich czasami biala,pusta karta,ktorej za cholere nie moge sie pozbyc!Co z tym fantem zrobic?Za rade z gory serdeczne dzieki!

Najpierw zapodaj screen :smiley:

Oki,z reklamami sobie poradzilem,ale mam kolejny problem z Opera(Boze,ktory to juz kolei?!)…Otoz nie wszystkie linki,np. na wp.pl, daja sie otworzyc…Co jest,u diabla?!Uwazam,ze Opera to najlepsza z przegladarek,ale dzialam z nia dopiero od kilku dni,wiec sprawia mi na razie troche klopotow,he,he!W kazdym razie,serdeczne dzieki wszystkim za wsparcie!Nara!

Które to linki :?:

Rozne…Czasami sie otwieraja,a czasami nie…Info,pogoda,sport,repotaze etc.W IE czy Firefox’ie nie ma takiego problemu,bo wlasnie tam sprawdzilem wp.pl…Sam nie wiem…Ta lapka sie nie pojawia na linkach,tylko strzalka…

Mam to samo :x Ale dzieje się tak bardzo rzadko.

A nie wiesz czasem,dlaczego tak sie dzieje?Bo cholernie mnie to frapuje!Powiem Ci,ze Opera jest naprawde /cenzura/ i oprocz paru takich wlasnie drobnostek,to nie mozna jej niczego zarzucic…

Złączono Posta : 23.07.2006 (Nie) 23:31

Wyglad>Przyciski>Szukaj>Utworz przegladarke

No i…utworzylem!Tyle ze Google nr 2,a na cholere mi po raz wtory to samo!Nie wiem teraz,jak tego “klona” usunac z Przyciskow,bo sa tylko dwie opcje:“Wstaw osobiste” i “Utworz przegladarke”…Pomoze ktos?Obiecuje w zamian,ze przestane juz grzebac w ustawieniach Opery,bo tylko wszystkim zawracam glowe!Slowo! http://forum.dobreprogramy.pl/images/smiles/icon_usmiech2.GIFDzieki!

Że co proszę ? ;).

Hmm, a mi się taka “jazda” nie udaje. Domyślnie zawsze są dwa boxy z logo google. Ten drugi posiada możliwość wyboru innej wyszukiwarki pod przyciskiem. Dawaj skrinszota.

Jak sie nie wywrócis, to sie nie naucys ;).

Po to są opcje, ustawienia, configi itp., żeby w nich grzebać :stuck_out_tongue: . Można przecież mieć więcej niż jedną Operę. Utwórz sobie kopię i “mieszaj”.

Narzędzia --> Preferencje --> karta Wyszukiwanie --> zaznaczasz i klikasz przycisk Usuń.

Zobacz też to, aby na przyszłość nie mieć problemów z wyszukiwarkami w Operze.

Forum jest m.in. od zawracania innym głowy swoimi problemami. Nie musisz niczego takiego obiecywać :smiley: