"Problem " z paskiem zadań

podczas pracy ni z gruchy ni z pietruchy pasek zadań (windows xp), który od zawsze zajmował pozycję horyzontalną u dołu ekranu “wstał” :o i umiejscowił się w lewym rogu ekranu. (zielony przycisk “start” jest teraz w lewym ale górnym rogu ekranu :?:slight_smile: Jako że przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka a nie wiem jak GO “położyć” , zwracam się z pytaniem JAK? skurczybyka przywrócić do poprzedniej pozycji. #-o (Pasek zadań był cały czas zablokowany, podobno można GO przeciągnąć do poprzedniej pozycji

(tylko nie wiem jak :?: )

Proszę o odpowiedź podaną możliwie w jak najbardziej “łopatologicznej” formie (jestem :frowning: “zielony” w tych sprawach)

WIELKIE DZIEKI !!

Myszą. Łapiesz i ciągniesz. Pewnie nieświadomie własnie to zrobiłeś wcześniej.

No to tak …

Najeżdżasz na pasek klikasz LPM ( i trzymasz go cały czas) przęciągasz go w dół ekranu ( tam gdzie chcesz, aby pasek się znajdował), gdy już będziesz na dole puść LPM :stuck_out_tongue:

*LPM- Lewy Przycisk Myszy

@UP: Przepraszam, pomyliłem. Chodziło mi o LPM :stuck_out_tongue:

no i “kicha” pasek jest odblokowany ale nie reaguje na PPM. (mogę GO tylko rozciągać w poziomie mniej więcej do połowy ekranu…) :?: :?: :?:

Dlaczego prawy? Normalnie, lewym przyciskiem, tak samo, jakbyś ikonkę przestawiał.

Wszystkim wielkie dzięki !!

Jakoś się udało :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Muszę Wam powiedzieć, że te rady są ponad czasowe. kilka dni temu moja córka zrobiła mi to samo z paskiem zadań i kombinowałam na wszystkie znane mi sposoby. no i właśnie dzisiaj znalazłam ten post na forum i udało się. znowu mam pasek zadań na dole ekranu. wielkie dzięki :razz: :stuck_out_tongue:

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>