Problem z Patchem do Sacred 2

Witam,

Czy ktoś z was spotkał się z następującym problemem patchując Sacred 2?:

instalując patch 2.34.0 ( w sumie trzeci w kolejności ) system sprawdza czy wcześniej nie dokonywano podmiany plików i wyświetla mi komunikat że podmiana była i patcha nie będzie.

co dziwne instalując 2 poprzednie był ten sam krok i żadnej podmiany nie stwierdzono (bo i takowej nie było)

patch ściągnięty ze strony sacred2.com

ma ktoś jakiś pomysł o co kaman?

Najlepiej odinstaluj Sacreda, i zainstaluj ponownie, patche instaluj kolejno, i będzie dobrze, no chyba że używasz cracka to wtedy nie zainstalujesz.

Ja też mam problem… kupiłem org. Sacred 2 nie wchodzi mi żaden patch moja wersja to v2.0.2. Po siciągnięciu patcha z Sacred 2 update ofc do polskiej wersji językowej(patch 2.40 PL) pojawia mi się następujący błąd: 6c87ede97869468c.jpg

Odświeżam temat.

Wie ktoś co z tym zrobić, bo mam identyczny problem?

nie sprawdzałem, więc oficjalne info to nie jest, ale podobno wyszedł patch zbiorczy, tzn nie trzeba instalować kolejno kilku jeden po drugim, a wystarczy zainstalować tylko ten jeden.

tutaj nie sprawdzone ale 2 wersje patcha 2.40 (mała i duża, domyślam się, że ta 1372MB to właśnie kompleksowa)

btw. jak można wypuścić popsute patche… a potem się producenci dziwią, że piractwo się szerzy

Zapomniałem dopisać: sprawdzałem już kilka różnych wersji patcha, łącznie z tymi najnowszymi. Ciągle to samo, albo twierdzi że nie znaleziono zainstalowanej gry, albo, przy patchu 2.40 full,

6c87ede97869468c.jpg

Instalujcie patche po kolei instalka polskiego patcha od razu do wersji 2.40 jest spieprzona (czyt. nie ma tego jednego jpga lub jest uszkodzony i całe archiwum 1,4GB nie działa :slight_smile: ).

Dlatego instalujcie patche po kolei: