Problem z PC-cillin'em

Mam PC-cillina i zamiast update które się włączało codziennie po wejściu na neta- ukazła się tylko mała ikonka z napisem: Unknown error occurred

Także gdy chce obgrajdować kompa w programie PC-cillin (klikając na Udate- także pojawia się ten sam komunikat! Włączyłem skana PC- cillina i nic nie wykrył (żadnych wirusów), poza tym prawie codziennie wykrywał on (przy wejściu na net) atak wirusa? (niebieska ikonka-napis pod downland : pattern) a teraz nic nie ma! Także wcześniej w Personal Firewall logs wykrywał “cloaki”- a teraz cisza…- tylko od czasu do czasu wyświetli jak wspomniałem firewall. Mam w związku z tym pytanie co mam robić i co się stało!? Tzn że obecnie niemam zabezpieczenia-czy jak (a może jakiś wirus wniknał w PC- Cillina?). Dodam że ikonka PC- Cillina (w dolnym prawym rogu kompa informuje mnie o atakach na firewall- na BIOSa!

W związku z tym mam pytanie co się stałom i co mam zrobić. Dodam że chciałem odinstalować PC- Cillina i zainstalować Kasperskiego- ale te dwa anty wiry nie mogą ze soba współpracować! Nastepna sprawa to taka że w PC- cillinie mam kilka wirusów w kwarantannie( poinformowała mnie o tym ikonka gdy chciałem go odinstalować więc w/z z tym go narazie nie usunałem! Jak i nie zainstalowałem Kasperskiego!

Co czynić…? prosze o radę… Z GÓRY DZIĘKI!

PS. Nie znalazłem tematu o PC- Cillinie więc załozyłem nowy!

Błąd ten występuje z wieloma programami.

Rozwiązanie:

Całkowita dienstalacja, usunięcia katalogów przeczysczenie rejestru, a pozniej ponowna instalacja. :wink:

Hmm… no dzięki- ale jestem początkującym i może byś nieco jaśniej mi wytłumaczył. Bo odinstalować i zainstalowac umiem- ale jakie katalogi mam usunąć dokładnie (i gdzie) oraz jaki rejest (i gdzie)!

Więc prosiłbym o dokładniejsze wyjaśnienie tego-w co mam wejść i co dokładnie zrobić! Odpowiedz mi także na pytanie- czy w związku z tymi problemami jakie opisałem wyżej- mój komp jest nie zabezpieczony W TEJ CHWILI?? przed wirusami!?? Bo na wszelki wypadek w tej chwili nie poruszam się na necie (na nie znanych mi stronach)… aby zmniejszyc do minimum zainfekowania się wirusem…

Katalogi:

C:\Program Files

Tam poszukuja folderu PC-cillin i go usuń.

Natomiast do czysczenie rejestru uzyj programu:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=509&t=29

I uzuj opcji Czysczenie Rejestru

Oki wszystko już wiem- program ściągnąłem- tylko jeszcze mam pytanie odnośnie rejestru! Gdzie mam wejść (w jakie opcje) aby znależć ten rejestr- oraz czy wcześniej mam usunąć PC-cillina- i wtedy wyczyścić rejestr! Czy czy odwrotnie! Sorki- ale jak pisałem nie znam sie dobrze na kompie- ale jestem pojętny:). Jak byś mógł - to napisz krok po kroku co mam czynić :)…

Mozesz wejsc Start-Uruchom-wpisujesz regedit .

Ale jezeli nie czujesz sie w tym pewnie to pozostaw to programom.

Najpierw usuwas program, pozniej usuwasz katalog gdzie jest napisałem wyzej. Zobacz jescze w tej lokalizacji czy nie ma jakiegos jego folderu C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji

A nastepnie właczasz program który podałem i wybierasz opcję Czysczenie Rejestru po zakonczeniu dajesz Wybierz Zaznacz Wszytsko i klikasz Usuń. Program che utwórzyc kopie klikasz tak.

Uruchamiasz ponownie komputer i instalujes program