Problem z pc.. nie wiem co sie dzieje

Witam, od kilku dni mam problem z pc, a mianowicie w obojętnie jakim momęcie nagle gaśnie monitor, wszystkie wentyle wyją na full i tak aż nie wyłącze z prądu bo nie da sie go zresetować ani wyłączyć przyciskiem na obudowie… Jak to naprawić ? Za pomoc będę wdzieczny.

Podaj temperatury z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +5.02.1750 . Pewnie komputer się przegrzewa

Temperatury są takie :

Procesor: 58 stopni w stresie

Karta graficzna : 60 stopni w stresie

Płyta główna : 35 stopni

Dysk twardy : 37 stopni

Właśnie zobaczyłem twojego starego posta klopoty-potrecaniem-athlona-t303693.html oraz chlodzenie-grafy-procka-t300397.html. Od kiedy masz te problemy ? Temperatura procka nie jest aż tak wysoka . Ale temperatura grafy podniosła się o 20 stopni w porównaniu z twoim poprzednim tematem . Może spróbuj przeczyścić chłodzenie od grafiki .

Podnosła sie bo jakiś miesiąc temu zastosowałem regulator aby nie chuczała… a dzieje sie tak moze od 3 dni… Ale co do tego mogą mieć temperatury skoro inni mają po 80 i nic a ja mam te 60 i takie cyrki

Podkręć wentylatory i sprawdź czy będzie lepiej .

Niestety nic to nie daje :frowning:

Dodane 14.07.2009 (Wt) 18:25

Dodam tyle że jak komputer jest dłużej wyłączony to jak go uruchamiam to wyłącza sie tak ze 3 razy a potem hula i jak wyłącze na dłużej to znowu…