Problem z PCtem

Witam mam laptopa toshibe sys Windows XP.Mam pytanie jak się robi w nim naprawę systemu?bo wywalając wirusa wywaliłem plik sys ???.exe i może jakbym napprawił system to wsz.byłoby w porządku prosze o rade.

Zapewne potrzebna będzie Tobie Konsola odzyskiwania: http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=9395

(zakładam, bo nie wiem o jaki plik Tobie chodzi, tzn. który usunąłeś). Podaj nazwę tego pliku, to coś spróbujemy z tym zrobić. Oprócz tego, nie wiadomo co chodzi, a co nie. Napisz, więc coś więcej o problemie (chyba, że już sobie poradzisz :wink: )

przestawiasz w BIOSie, żeby czytał z płyty > wkładasz płytę i uruchamiasz kompa z niej > ładuje stery… naciskasz ENTER > o ile sie nie myle to teraz umowa, naciskasz F8 > i teraz wykrywa systemy na dysku i jak znajdzie twój to naciskasz R i już…

ten usunięty plik to "C:\WINDOWS\KesenjanganSosial.exe

No ten plik, to nie jest potrzebny. Czy możesz w ogóle wejść do systemu? Jeżeli nie, to instalacja naprawcza tak, jak pisał adam749.

Jeżeli możesz to podaj logi z hijackthis i combofix: viewtopic.php?f=16&t=36654. Wklejaj wg podanych tam zasad.

No dobra ale tam nie pisze jak PRZYWRÓCIĆ TEN PLIK?albo naprawić jak to zrobić?

Spider103, zmień tytuł “Problem z PCtem” na konkretny - albo temat leci do śmietnika!

Jak to nie pisze!! A mój 1 post?? Ten plik kesenjanganSosial.exe to właśnie był wirus i go nie przywracamy!!

Daj log z combofix