Problem z pen drivem

witam :slight_smile: nie wiem czy ten dział jest odpowiedni ale spróbuje :stuck_out_tongue: mam problem z pen drivem 128 mega … tzn. gdy podłanczam go do kompa i chce “wejść” na niego czy co kolwiek na nim nagrać pisze że urządzenie nie jest sformatowane i czy chce go teraz sformatować . w sumie żaden problem gdyby dało sie go sformatować ale gdy che to właśnie uczynić pisze że "system windows nie był w stanie dokończyć formatowania " eh i co najgorsze w tej “konsoli” formatowania nie mogę zmienić rozmiaru pen driva tzn. pisze że to ma 8 mega … co jest grane ??? czy da sie to jakoś naprawić ?? please help … p.s nie powiem wam jaka to firma ponieważ dostałem go od firmy “echo miasta” (gazeta) i nie ma na nim żadnego logo pozdro for all

Spróbuj sformatować go spod wiersza poleceń:

Start --> Uruchom --> wpisz cmd --> format x:

gdzie x to litera dysku przenośnego (pen drive’a).

Swego czasu miałem podobny problem i to pomogło :slight_smile:

właśnie tak zrobiłem przed chilą i pisze : włóż nowy dysk do stacji I i nacisnij klawisz enter, gdy bedzie gotowe … " po czym klikam enter i pisze " typ systemu plików to RAW. użyj przełącznika /FS aby określić system plików, który ma być użyty w tym woluminie. " i co teraz ??

To może starczy:

format x: /FS

i tam określisz system plików. ale z takim czymś się jeszcze nie spotkałem, więc nie wiem. Spróbuj.

raczej nie pisze " nieprawidłowy parametr /FS

Sprawdź go na innym kompie,ale wygląda na uszkodzony.