Problem z Pendrive

Witam!

Mam pewien problem z pendrive’m.

A problem polega na tym, że jak podłączam go pod wejście usb wykrywa mi go normalnie ale jak chce wejśc do pendrive to wyskakuje mi komunikat “Czy sformatowac pendriv’a”. I nawet jeżeli chce sformatowac go to nie chce się sformatowac i wyskakuje komunikat "Nie można dokączyc formatowania. Próbowałem na różny sposób ustawiac formatowanie i zawsze przy próbie uruchomienia wyskakiwało mi to samo, że nie można dokączyc formatowania. Za każdym razem jak podłączam to samo.

Możliwe że jest na nim jakiś wirus ale nie wiem co zrobic :confused:

Proszę o odpowiedź!

Możliwe też, że pendrive jest uszkodzony. Zawsze możesz przeskanować urządzenie lub sprawdzić na inym komputerze. Warto też sprawdzić go jakimś benchmarkiem czy przyjmuje dane do zapisu.

Już sprawdzałem go na kilku kompach i to samo :confused:

Nie robił by afery o pendrive ale to jest mojej siorki i jak się dowie to źle będzie ze mną :frowning:

“Warto też sprawdzić go jakimś benchmarkiem czy przyjmuje dane do zapisu.” Mógł byś wyjaśnic na czym to polega??

Pozostaje reklamacja.

Zapis możesz sprawdzić programem SeaTools for Windows, który znajdziesz na stronie Seagate. Podobne testy ma Everest Ultimate.

Ja robiłem tak jak miałem takie problemy: Brałem jakiś manager partycji, usuwałem partycję i na nowo tworzyłem to działał mi pen jak nowy. A potem format kosmetycznie.

zbyszek91 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sprawdź czy coś się nie uruchamia w czasie podłączania (wirus).

Skan pendrive na błędy -> Właściwości -> Narzędzia.

Format przez Zarządzanie komputerem -> Zarządzanie dyskami.