Problem z pendrivem, brak dostępu

Model: SanDisk Extreme Cruzer Contour 8 GB

http://www.raffiko.pl/product-pol-4424- … -8-GB.html

Działał bez zarzutu no ale to już nieaktualne. Normalnie po włożeniu do portu USB ukazuje mi się okienko logowania Sandisk, i po wpisaniu mego kodu miałem dostęp do plików. Jednak teraz nie otwiera mi się to okienko logowania. W moim komputerze nie pojawia się ikona dysku wymiennego. Pozatym włącza się w moim komputerze dodatkowa stacja o nazwie U3 System(I) - co jest normalne przy używaniu tego pendrive, tam jest to jego oprogramowanko, które jednak ani nie startuje po włożeniu pendrive ani po ręcznej próbie odpalanie tamtych plików.System sygnalizuje włozenie i wyjęcie dźwiękiem, w menedzerze urządzeń nie ma znaków zapytań.

Nie mam pomysłu co zrobić ,a bedę potrzebował go w tym tygodniu, no ale jak nic się nie da zrobić to pozostaje serwis, bo możliwe że siadło coś. Ale też liczę na waszą pomoc.

próbowałeś przeinstalować oprogramowanie tego pena? Może tu tkwi problem.

Znalazłem tam na tej stacji J taki plik z uninstalll u3 w nazwie zakończyło to się critical errorem i od tej pory uzyskałem dostep do sformatowania co niezwłocznie zrobiłem i mogę używac pena.

Ze strony Sandiska wgrałem oprogramowanie, ale dalej nie startuje program z aplikacjami u3, ręcznie też.