Problem z Pentagram Cerberus P 6331-42

Witam

od niedawna mam problem z moim routerem, po pewnym czasie nie wyświetlają mi sie żadne stronki…programy P2P w tym czasie działają normalnie(wczesniej chodziło wszystko na raz i było dobrze). Dopiero restart przywraca internet, lecz na jakiś czas…potem znów nic nie ma. Czyżby się zapychał? wcześniej nie miałem z nim problemu a działa juz od prawie roku. Jest jakiś sposób żeby zapobiec zapychaniu? podpięte sa do niego 2 komputery przez lan i co jakiś czas laptop na wifi.

Obecnie mam internet w Netii 1MB, wczesniej mialem NEO 512

Mam ten sam router, równiez w netii 1MB i śmiga całkiem dobrze, więc w razie czego możemy porównać pewne ustawienia…

Jakby co gg: 386502 (zazwyczaj niewidoczny)

wszystko jest możliwe że programy działające w protokole p2p zapychają twoje łącze internetowe. Spróbuj je wyłączyć albo ogranicz ich prędkość up i download. Wyłącz DHCP i wpisz adresy na stałe do kart sieciowych. Sprawdź czy w systemach twoich komputerów nie ma jakiegoś oprogramowania typu. spyware, konie trojańskie lub wirusy (ad aware, combofix, hitjack lub samym programem antywirusowym).

ok sprawdzę, ale dzieje się tak nawet gdy programy typu p2p są całkowicie wyłączone, tylko nie mam pewności co robią 2 pozostałe osoby korzystające w tym samym czasie z łącza…prawdopodobnie oglądają filmiki na youtube…:slight_smile: