Problem z pewnym procesem :(


(:: Radziu ::) #1

Witam, mam problem ponieważ zawsze jak przeglądam jakieś foldery to wyskakuje mi że proces [ten co jest zaznaczony na screenie] wykonuje nie prawidłową operację. Prosze powiedzcie mi co to za proces i czy moge go przy starce systemu zakonczyc ??

fdsdf5vk.th.jpg


(aju) #2

tutaj masz artykuł co to jest i jak to skonfigurować.


(MarS) #3

To nie ten proces wykonuje nieprawidłową operację tylko informuje o wykonaniu nieprawidłowej operacji. Menu start/programy/akcesoria/narzędzia systemowe/informacja o systemie/narzędzia/dr watson


(:: Radziu ::) #4

dzieki aju :slight_smile:


(sdar) #5

Jeżeli jest to problem z samym procesem a kominikat ma postać zbliżoną do:

to jest to często objaw posiadania syfku na komputerze lub pozostałości po nich. Jeśli tak jest ( a link podany przez aju nie będzie do końca pomocny) to wklej tutaj log z HijackThis


(:: Radziu ::) #6

Dzięki wam już wzytko jest ok :slight_smile: poprostu musiałem zmienić wersje gg na starszą ponieważ na najnowszej wyskakiwał mi zawsze błąd .